הדר דף הבית בלי JCI

חדשות מעודדות: שיפור ניכר במצב היולדות שחלו בקורונה

14/02/2021

שתי היולדות אושפזו במצב קשה, ילדו בניתוח קיסרי חירום והתינוקות אושפזו במצב טוב בפגייה. במהלך השבוע חל שיפור במצבן. אחת מהן, גלית יעקובוב, אף צפויה להשתחרר לביתה בקרוב.

 

מצבה של היולדת השנייה מוגדר עדיין קשה, אך יציב. היא בהכרה ומתקשרת עם הצוות במחלקה. הריונית נוספת, שאושפזה במצב בינוני, שוחררה לביתה כבר בסוף השבוע במצב טוב.

 

יעקובוב, בת 30 מפרדס חנה-כרכור, כעת כבר עומדת על רגליה, ושוחחה היום עם ד"ר טטיאנה מיכאלוב, מנהלת המחלקה לזיהומיות א', והודתה לה על הטיפול המסור לו זכתה לאורך אשפוזה: "קיבלתי טיפול מסור מכל צוות המחלקה. הם חיזקו אותי ועודדו אותי כל העת. בית החולים והמחלקה עשו מעל ומעבר כדי שאתאושש ואחזור הביתה. צוות הפגייה גם הוא טרח לתעד ולצלם לי את התינוקת שלי ולשלוח לי תמונות כל העת, כולל עדכון במצבה. מדהימים אחד אחד. תודה גדולה לכולם".

 


ד"ר טטיאנה מיכאלוב משוחחת עם גלית יעקובוב במחלקה לזיהומיות א'

 

מנהלת המחלקה זיהומיות א' ד"ר טטיאנה מיכאלוב: "אנחנו שמחים על שחרורה של יעקובוב ומאחלים לה שתשמח בצאצאית החדשה שנוספה למשפחה". עוד ציינה ד"ר מיכאלוב כי העובדה שגיל המתאשפזים יורד אינה מסמן טובות. "אני קוראת לציבור להמשיך להתחסן, וכן להמשיך לשמור על כללי הריחוק החברתי בכדי שנוכל לחזור לשגרה", סיכמה.

 

נכון ל-14.2.2021 מאושפזים במרכז הרפואי הלל יפה במחלקות למאומתי קורונה 67 בני אדם, מתוכם 10 במצב קל, 17 במצב בינוני ו-38 במצב קשה, מתוכם שלושה מונשמים במצב קריטי. למעלה מ-20% מהמאושפזים הינם בגילאי 50 ומטה.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד