הדר דף הבית בלי JCI

נסגרה מחלקת הקורונה האחרונה במרכז הרפואי הלל יפה

ההחלטה על הסגירה - עקב ירידה משמעותית בכמות החולים. בשיא המגיפה פעלו בבית החולים שלוש מחלקות והוא היה מבתי החולים העמוסים בארץ לאורך זמן. בית החולים ימשיך לקלוט חולי קורונה, ככל שיידרש, במתכונת ייעודית נפרדת
19/04/2021


ד"ר טטיאנה מיכאלוב והאח אלכס בבט, שהובילו את מחלקת זיהומיות א' במרכז הרפואי הלל יפה, ביום סגירת המחלקה

ההחלטה על סגירת מחלקת הקורונה במרכז הרפואי הלל יפה התקבלה בהנהלת המרכז לאחר התייעצויות רבות, כאשר בשבועות האחרונים הלך והתמעט מספר המטופלים במחלקת הקורונה היחידה שנותרה פעילה במלואה, מתוך שלוש שפעלו בשיא המגיפה. מדובר במחלקה שהייתה הראשונה להיפתח ב"גל הראשון" של מגיפת הקורונה – זיהומית א'. בימים האחרונים עמד מספר המטופלים בה על חמישה עד שבעה בממוצע בלבד.

 

יצוין כי בית החולים ערוך לקליטת חולי קורונה וחשודים לקורונה במתכונת של חדרי בידוד ייעודיים במחלקה פנימית-קורונה, באזור נפרד, כנדרש.

 

מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ: "אני שמח שהגענו לכדי סגירתה של מחלקת הקורונה האחרונה שנותרה פעילה בבית החולים, לאור הירידה בתחלואת הקורונה. כפועל יוצא מכך, נסייע ונתגבר את המחלקות הפנימיות שלנו, שכורעות תחת הנטל, ושהיו אלו שספגו בעיקר את המחסור בכוח האדם ש'נשאב' לטובת הטיפול במגפה במחלקות הקורונה. במידת הצורך אנחנו כמובן ערוכים לפתוח את המחלקה מחדש: התשתית, הידע, הניסיון והאנשים קיימים. כולי תקווה שלא נידרש לכך, וכי ההפוגה שאנו חשים כעת תימשך. הצוותים שלנו עברו תקופה לא פשוטה, עם אתגרים רבים ומורכבים שהציבה בפנינו המגיפה, וצלחו להם. תודתי לכל העוסקים במלאכה".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד