הדר דף הבית בלי JCI

אות יקיר שירות המדינה: לד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי של הלל יפה

מדובר באות ההוקרה היוקרתי והמכובד ביותר המוענק לעובדי מדינה בשירות על ידי נציבות שירות המדינה. בין הסיבות להמלצה: הטביע חותמו בכל תחומי העשייה, אשר הביאו ומביאים לשיפור מתמיד בתפקוד בית החולים
18/04/2021

ועדת השיפוט לבחירת מקבלי אות 'יקיר שירות המדינה", בנציבות שירות המדינה, בחרה במנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר אמנון בן משה, לקבלת הפרס. אות יקיר שירות המדינה מוענק לעובדים ותיקים בשירות המדינה אשר תרמו לה תרומה משמעותית ומיוחדת, כפי שנקבע על ידי ועדה ייעודית שדנה בפרס.

 

ד"ר בן משה, המתגורר בפרדס חנה-כרכור, משמש בתפקידו במרכז הרפואי הלל יפה משנת 1989, והוא אחד המנהלים הוותיקים בבית החולים, והמוערכים ביותר במערכת הבריאות. תפקיד המנהל האדמיניסטרטיבי בבית החולים הינו תפקיד המקרין על מכלול הפעילות הרפואית, הסיעודית, מקצועות הבריאות, מינהל ומשק בבית החולים. זו איננה יכולה להתקיים מבלי שהמכלול האדמיניסטרטיבי מתפקד בצורה המיטבית הנדרשת, ואשר עליה מופקד ד"ר בן משה.

 

במסגרת תפקידו, זכה ד"ר בן משה בפרסי הוקרה והצטיינות מספר פעמים בעבר, אך זה, ללא ספק, פרס ההוקרה הגבוה ביותר מביניהם. המלצות על תפקודו ומצוינותו לעילא ולעילא של ד"ר אמנון בן משה נשלחו על ידי מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ, ראש חטיבת בתי החולים ד"ר ארז און, ומנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי, והובאו בפני הוועדה הבוחרת בנציבות שירות המדינה.

 

 


ד"ר אמנון בן משה, זוכה אות יקיר שירות המדינה

 

 

מתוך ההמלצה לקבלת הפרס: "ד"ר אמנון בן משה באישיותו, תכונות האופי שלו, יכולותיו וכישוריו המקצועיים, מצטיין במילוי תפקידו ומהווה מודל לחיקוי הן לעובדים בבית החולים, והן לעמיתיו המנהלים האדמיניסטרטיביים האחרים, לאורך שנים רבות. מעצם אישיותו ומצוינותו כאדם וכמקצוען, מעמדו של ד"ר בן משה בהירארכיה הניהולית בבית החולים היא של המשנה למנהל המרכז הרפואי. הוא הטביע חותמו בכל תחומי המנהל והמשק באופן שהביאו ומביאים לשיפור מתמיד בתפקוד בית החולים, תוך ניצול מושכל של משאבים בתנאים של כלכלת מחסור ומגבלות תקציב, למול צרכים הולכים וגוברים ופעילות מורכבת וסבוכה".

 

ד"ר און ציין בהמלצתו כי, "ד"ר בן משה הוא מודל לחיקוי למנהל המגלה בתפקידו מקצועיות גבוהה, מסירות אין קץ לתפקידו, יכולות מנהיגות והנעה של העובדים, ויחד עם זאת, יודע לשמור על אנושיות, אמפתיה וסובלנות לעובדי מערכת הבריאות, ובעיקר למטופלים המקבלים שירות רפואי במרכז הרפואי ומשפחותיהם. דווקא בשנה זו, בה מגפת הקורונה מאתגרת את מערכת הבריאות ומחייבת היערכות יוצאת דופן של המרכז הרפואי לטיפול במאות חולי קורונה, יהיה נכון לתת את תואר יקיר שירות המדינה לעובד מערכת הבריאות ולייצג את סקטור המנהל, שנמצא בדרך כלל בצללים של מערכת הבריאות, אבל כולנו יודעים שבזכותם מערכת האשפוז הגיעה להישגים האדירים במלחמה זו".

 

לכל אלו מוסיף מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ: "אישיותו המיוחדת, הקשר הבין-אישי המצוין עם כל מי אשר באים איתו במגע, והאופן שבו הוא קובע סטנדרטים ערכיים ואישיים גבוהים ביותר, הינם מופת של מצוינות. הוא מנהל איכותי ויעיל, אמין ביותר, חרוץ ומסור, עובד לילות כימים ברציפות וללא לאות, ולוקח חלק גם במטלות של כלל מערכת הבריאות ונציבות שירות המדינה, חברות בוועדות שונות בתחומים רבים ומגוונים, שעת חירום, המועצה הלאומית ללוגיסטיקה ועוד. אני גאה בו על קבלת הפרס, אך גאה בעיקר, כי הוא חלק מהצוות של משפחת הלל יפה. ללא ספק, מדובר בנכס יקר ערך, שכולנו רק מרוויחים ממנו יום-יום ושעה-שעה, ומוביל למצוינותו של בית החולים ולאיכות הטיפול וחווית השירות של המטופלים ובני משפחותיהם".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד