הדר דף הבית בלי JCI

סגן שר הבריאות בביקור במרכז הרפואי הלל יפה

20/02/2011

ביום חמישי החולף, 17 בפברואר 2011, הגיע סגן שר הבריאות, ח"כ הרב יעקב ליצמן, למרכז הרפואי הלל יפה, זאת במסגרת ביקורים שהוא נוהג לערוך בבתי החולים השונים, ועקב הזמנתו של פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי.

 

במהלך הביקור הוצגה בפני סגן השר ליצמן פעילות בית החולים וכן כל הנושאים המרכזיים שעימם נאלץ להיאבק ביומיום – מצוקת האשפוז, מצוקת כוח האדם, היעדר התקנים והמצוקה בתשתיות הולמות ובהשגת תקציבים לתפעול בית החולים. בין הבעיות שהועלו: הצורך הדחוף במיטות אשפוז נוספות, במיוחד בטיפול נמרץ כללי, וכן הצורך בחדר צנתורים נוסף ובשיפור תנאי האשפוז ביחידות אלה ובמחלקה לפסיכיאטריה.

 

מר ליצמן אף סייר במחלקה לרפואה דחופה של "הלל יפה" ובמחלקה לפסיכיאטריה, שבה, לאחר שהייה של מספר דקות בלבד, הבהיר למשתתפים כי אין צורך בהסבר נוסף לגבי הצורך בתקציב לשיפור התשתיות.

 

בסיום הביקור הבהיר סגן השר ליצמן לפרופ' אורן ולחברי הנהלת בית החולים, כי הוא רואה חשיבות רבה בשמירה על תפקודה התקין של הרפואה הציבורית וכי הוא מבטיח כי יפעל לשם השגת התקציבים הנדרשים לקידום בית החולים והאוכלוסייה אותה הוא משרת, בהקדם האפשרי.

 

מלבד חברי ההנהלה הבכירה של בית החולים ויו"ר הוועדים, הוזמנו ונכחו בביקור בכירים במשרד הבריאות, ביניהם: ראש המינהל הרפואי, ד"ר חזי לוי, ראש מינהל התכנון וסמנכ"ל בכיר, מר יהודה רון, חשב המשרד, מר דודי גרשנוביץ, ונציג אגף התקציבים וראש יחידת בתי החולים, מר יונתן גרין.

 

 


סגן השר מקבל הסבר מפרופ' אורן בתוך חדר הטראומה

 

 


סגן שר הבריאות בביקור במיון. מימין לשמאל ד"ר אשקר מנהל המיון, פרופ' אורן,
ד"ר אמנון בן משה המנהל האדמינסטרטיבי וסגן השר. צילומים: ציון יחזקאל

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד