הדר דף הבית בלי JCI

חדש: תוכנית לקידום איכות הסטאז'

מטרת התוכנית, שקיבלה את השם HYPE - קיצור של Hillel Yaffe Program of Excellence, לקדם פעילות של רופאים למען סטאז'רים במרכז הרפואי הלל יפה
2/08/2021

בשבוע החולף התכנס לראשונה במרכז הרפואי הלל יפה פורום "רכזי סטאז' מחלקתיים" - תכנית שבה רופאים ממחלקות שונות נפגשים יחד כדי לדון בדרכים למיצוי איכות תקופת הסטאז' בבית החולים, וזוכים להכשרה בתחומי מנהיגות רפואית.

 

על ניהול התוכנית הופקדה ד"ר לימור גולדנברג, מומחית במחלקה פנימית ב', אשר את התמחותה ואת תקופת הסטאז' שלה ביצעה במרכז הרפואי הלל יפה. הפרויקט יקדם מעגלי פעילות רב-תחומיים מתוך שכבות הסטאז'רים, המתמחים והמומחים הצעירים. המשתתפים הם רופאים ממחלקות הליבה בבית החולים, שבהן עוברים כל הסטאז'רים במהלך תקופת הסטאז': פנימית, ילדים, טיפול נמרץ, הרדמה וכירורגיה. במהלך התוכנית ירכשו הרופאים כלים בתחומי ניהול והדרכה, והסטאז'רים ייהנו מתוצרי הפעילות, שנועדה להמשיך ולקדם שנת סטאז' באיכות הגבוהה ביותר.

 


מפגש חנוכת תוכנית HYPE במרכז הרפואי הלל יפה

 

את המפגש פתחו מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ וסגנו ד"ר אלון נבט, וכן מרכז הסטאז' בבית החולים ד"ר בני פיינר.

 

"היה מעורר השראה לפגוש את נציגי הרופאים ממחלקות הליבה של הסטאז' ולשמוע מהם על חוויות הסטאז' שלהם ועל האתגרים בתקופה זו מנקודת מבטם", מציינת ד"ר לימור גולדנברג. "כבר בסבב ההיכרות התחילו להעלות רעיונות ונרקמו שיתופי פעולה. אני מודה להנהלת המרכז הרפואי ולכל המעורבים בתוכנית על היוזמה והתמיכה בה".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד