הדר דף הבית בלי JCI

הרב הראשי של חדרה ביקר בהלל יפה

רבה הראשי של חדרה הרב ישראל ביטון הגיע לביקור היכרות במרכז הרפואי הלל יפה. הרב התרשם מאוד מההתפתחות הענפה של בית החולים בשנים האחרונות והביע רצון לשיתוף פעולה וחיזוק הקשר בין בית החולים והאוכלוסייה הדתית והחרדית באזור
30/08/2021

ביקור מרגש ולבבי ב"הלל יפה" – הרב הראשי של חדרה הרב ישראל ביטון, הגיע לביקור במרכז הרפואי הלל יפה, יחד עם אחיו סגן ראש עיריית חדרה בועז ביטון ורב מרכז העיר ומחלקת הנישואין במועצה הדתית הרב ברוך פחימה. במפגש נכחו מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ וסגניתו ד"ר דקלה שריקי דהן, המנהל האדמיניסטרטיבי ד"ר אמנון בן משה וסגניתו דרורה בן מיכאל, רב בית החולים הרב דובב בינדיגר, ומנהל מערך המשק מר נתן לוזון, תושב חדרה.

 

במהלך המפגש סקר ד"ר דודקביץ בפני הנוכחים את הנעשה בבית החולים וסיפר על ההתפתחות הענפה של בית החולים בתחום התשתיות, הצטיידות בטכנולוגיות חדשות ומתקדמות והשירותים הרפואיים החדשים ואלה שבהתהוות. כמו כן התייחס להתמודדות המורכבת של בית החולים עם נגיף הקורונה ולעובדה שהלל יפה הינו אחד מבתי החולים העמוסים ביותר, עם שלוש מחלקות ייעודיות לחולי קורונה.

 

 


מימין לשמאל: ד"ר מיקי דודקביץ, הרב ישראל ביטון, הרב דובב בינדיגר, בועז ביטון והרב ברוך פחימה במרכז הרפואי הלל יפה

 

לאחר מכן ערכו המשתתפים סיור ברחבי בית החולים, בין היתר, במתחם החדש של יחידת הצנתורים ובבניין הפגייה החדש והממוגן שנחנך לפני כשנה, בתקופת הקורונה. עוד דובר על התאמת התשתיות של בית החולים על פי ההלכה כך שישרתו את הציבור הדתי-חרדי.

 

בסיום המפגש ציינו המשתתפים כי התרשמו עמוקות מהפעילות רחבת ההיקף הנעשית בהלל יפה, ושני הצדדים סיכמו על המשך הקשר והעמקתו לטובת האוכלוסייה הדתית והחרדית בחדרה ובכלל.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד