הדר דף הבית בלי JCI

נולדה ב-2.2.22 בשעה 22:22

אז נכון שכולם כבר דיברו על כמה מיוחד התאריך 2.2.2022, אבל טל ורן שקד מכפר ויתקין, הגדילו עשות עם בתם הבכורה, שנולדה במרכז הרפואי הלל יפה בתאריך הזה, אבל גם בשעה 22:22
3/02/2022

אם כבר תאריך מיוחד אז עד הסוף. הכירו את עומר, שזכתה להיוולד ב-2.2.22 בשעה 22:22. תאריך הלידה המשוער של בתם הבכורה של טל ורן שקד, היה בכלל 18.2.22. על תאריך מיוחד הם לא חשבו. אתמול לפנות בוקר החלה טל להרגיש צירים חזקים, ושניהם הגיעו לחדר המיון במרכז הרפואי הלל יפה והועברו לחדר לידה, שם פגשו את המיילדת סילבי אקרמן, שליוותה אותם לאורך תהליך הלידה.

 

"הצוות שליווה אותנו לאורך היום היה מדהים ותומך, אבל הלידה התקדמה באיטיות", שניהם מספרים. "בשלב מסוים, אמר לנו הרופא ד"ר חיים דוד, שנצפות האטות בדופק, אבל עדיין קיוו שהלידה תתפתח כרגיל".

 

מנהל מחלקת יולדות וחדר לידה ד"ר חיים דוד: "ראינו שאכן הלידה לא מתקדמת, ושהעובר מתחיל להיות במצוקה משמעותית. תוך דקות ספורות, הוחלט לבצע ניתוח קיסרי, וטל הועברה לחדר ניתוח. מהר מאוד התינוקת הייתה בחוץ. כרופא, אני תמיד מודיע לאחות לרשום את שעת הלידה – שהייתה 22:22 בערב. ברור שמיד הבנו שזה תאריך מיוחד, אבל העיקר מבחינתנו שהאם והתינוקת בריאות ומרגישות טוב".

 

טל שקד: "לא חשבנו שיהיה כזה תאריך מיוחד, אבל אולי זה יהיה השראה לילד הבא. תאריך הלידה שלי הוא 1 בינואר, אולי הילד הבא יהיה ב-3 במרץ", היא מסכמת בחיוך.

 

שיהיה במזל טוב!

 


עומר שקד. נולדה ב-2.2.22 ב-22:22

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד