הדר דף הבית בלי JCI

התחדשו: המרכז הרפואי הלל יפה קיבל את האישור להפעלת שירות אקמו: מכשיר המחליף פעולת לב-ריאות בעת פגיעה קשה בתפקודם

ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי: בשורה חשובה ביותר למטופלינו, מדובר בשירות רפואי חיוני ומציל חיים שיסייע רבות לבריאות תושבי האזור. שני מכשירי האקמו נקנו בתרומתה הנדיבה של קרן ליאונה מ. והארי ב. הלמסלי
8/05/2022

האישור להפעלת שירות אקמו ניתן השבוע על ידי ועדה מיוחדת מטעם משרד הבריאות אשר אישרה את מוכנותו המיטבית של המרכז הרפואי להפעלה מיידית של מכשיר זה. מדובר בהליך רישוי שהמרכז הרפואי הלל יפה פעל זמן רב לקבלתו לטובת המטופלים. המשמעות של נוכחות מכשיר אקמו בבית החולים היא כי מטופל שיידרש לטיפול באקמו לא ייאלץ לעבור לבית חולים אחר, תוך סיכון חיים מעצם מההעברה של מטופל במצב קריטי.

 

ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה: "אני רוצה להודות לראשי המועצות והיישובים באזור על מחויבותם לבריאות התושבים, לחה"כ אופיר כץ על המאמצים והזמן שהשקיע כחבר ועדת הבריאות בכנסת בפעילות להשגת האישור ולכל מי שסייע ותרם לכך שהשירות הרפואי החיוני יינתן למטופלים בהלל יפה. תודתי הגדולה נתונה לקרן הלמסלי על תרומתם הכספית הנדיבה שאפשרה את רכישתם של שני מכשירי האקמו - בלעדיהם כל התהליך לא היה מושלם".

 

מר סנדור פרנקל, נאמן בקרן הלמסלי: "אחת המטרות העיקריות של קרן הלמסלי היא שיפור הגישה לשירותי בריאות, לרבות הטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות, ברחבי ישראל, במיוחד בצפון ובדרום. קרן הלמסלי שמחה להענק להלל יפה את מכשירי האקמו מצילי החיים, אשר יאפשרו טיפול בחולים קשים ביותר, ללא צורך בהעברתם לבתי חולים אחרים לצורך טיפול זה".

 


התחדש בשני מכשירי אקמו. המרכז הרפואי הלל יפה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד