הדר דף הבית בלי JCI

שחקן חיזוק להלל יפה – פנימית ד'

תגידו מזל טוב. בשבוע החולף נפתחה במרכז הרפואי הלל יפה מחלקה פנימית נוספת – פנימית ד'. היא תצטרף לשלוש הפנימיות הקיימות ותסייע להקל על העומס הרב המוטל על מחלקות אלו
10/04/2011

 

בשבוע החולף התחדש המרכז הרפואי במחלקה פנימית נוספת, פנימית ד', במסגרת תוספת המיטות שקיבל המרכז הרפואי עם המעבר לבניין האשפוז החדש לפני מספר חודשים. המחלקה הפנימית החדשה תתחיל את פעילותה בהיקף של כ-15 מיטות, ותגדל עד ל-38 מיטות, מתוכן יוקצו 2 מיטות לחולים המטולוגיים ובהמשך, 4 מיטות לחולים אונקולוגיים.

 

בראש המחלקה עומדת ד"ר נינה אבשוביץ', שהייתה עד כה רופאה בכירה במחלקה פנימית ג', ויועצת ראומטולוגית של בית החולים. אליה מצטרפים ד"ר יונס סעיד, מומחה ברפואה פנימית וראומטולוג במקצוע, "בוגר" בית החולים כרמל ובני ציון שבחיפה, הגב' פנינה ביטון, האחות האחראית במחלקה, והאח עיאד דראוושה, שישמש כסגנה – שניהם "בוגרי" המחלקה לפנימית ג' של בית החולים.  

 

פתיחתה של פנימית נוספת אמורה לסייע להקטנת הלחץ על הפעילות השוטפת של המחלקות הפנימיות הוותיקות, שתפוסתן מגיעה לעתים לכ-160%, במיוחד בימי החורף (אבל לא רק). בימים אלה ממשיכים במחלקה לגייס כוח אדם במגוון תחומים – רפואה (כולל מתמחים ברפואה פנימית), סיעוד ועוד.

 

ד"ר נינה אבשוביץ', מנהלת המחלקה, מציינת כי היא מודעת לאתגרים העומדים בפני המחלקה, במיוחד לאור המצוקה שבה נמצא כיום תחום הרפואה הפנימית, וכי היא מקווה שהשקעה רבה במתמחים ופעילות אקדמית נרחבת במחלקה יסייעו למשוך למחלקה רופאים טובים וצוות סיעודי מקצועי. ד"ר אבשוביץ' מדגישה כי במחלקה יפעלו לחתירה למצוינות בכל ההיבטים – הרפואי- קליני, האקדמאי-מחקרי והסיעודי.  

 

בבית החולים מקווים שהתוספת של מחלקה פנימית תסייע להקטנת הלחץ במחלקות הפנימיות. 

 

 

למחלקה פנימית ד'»

 

 
 
 

למעלה: ד"ר אבשוביץ' ורופאי המחלקה החדשה בביקור בוקר

למטה: תחנת האחיות במחלקה החדשה

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד