הדר דף הבית בלי JCI

מטבע הוקרה לכל עובד.ת!

בהפנינג חגיגי ומרגש חילק המרכז הרפואי הלל יפה לכל עובדיו מטבע הוקרה מיוחד שהונפק על ידי בנק ישראל, כאות הוקרה והערכה לצוותים הרפואיים על תרומתם ומאבקם במגפת הקורונה
30/05/2022

איך זה מרגיש כשמקום העבודה שלך מחלק לך כסף מתנה? תשאלו את עובדי המרכז הרפואי הלל יפה. הנהלת המרכז הרפואי העניקה לכל עובד.ת מטבע הוקרה מיוחד בסך חמישה שקלים, שהונפק על ידי בנק ישראל במהדורה מיוחדת כאות הוקרה והערכה לצוותים הרפואיים על תרומתם למאבק במגפת הקורונה.

 

הבוקר, בהפנינג חגיגי ומהנה שקיימה הנהלת המרכז הרפואי בשיתוף בנק ישראל, חולקו לכל אחד ואחת מהעובדים מטבעות ההוקרה. באירוע השתתפו מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ, המנהל האדמיניסטרטיבי של בית החולים ד"ר אמנון בן משה, מנכ"לית בנק ישראל הגב' שולמית גרי, נציגים בכירים מבנק ישראל, ממחלקות המטבע והתקשורת, קשרי קהילה וממשל ועוד.

 

במהלך היום ערכו נציגים ממחלקת המטבע בבנק ישראל הדרכות מקצועיות קצרות לעוברים ושבים ולבעלי עסקים על עיצוב המטבע וכיצד ניתן לזהות שטרות מזויפים בעזרת סימני הביטחון בשטרות.

 


מעניקים לעובדים חמישה שקלים לאות הוקרה. הבוקר בהלל יפה

 

מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ ציין: "הלל יפה היה אחד מבתי החולים העמוסים ביותר בכל אחד ואחד מה'גלים' של נגיף הקורונה. הצוותים שלנו, בכללותם, עבדו לילות כימים על מנת להעניק את הטיפול המיטבי והמקצועי ביותר לכל מטופל ומטופלת. זוהי תקופה מכוננת שתיזכר לעד. המטבע, עליו בחר בנק ישראל להטביע את ההערכה לפעילות זו, מהווה דרך להנציח זאת. הענקת המטבע לכל העובדים בבית החולים היא תודתנו הצנועה על תקופה מאתגרת זו".

 

מנכ"לית בנק ישראל שולמית גרי: "בנק ישראל גאה ונרגש לפגוש אתכם ולהעניק לכם, צוותי הרפואה של המרכז הרפואי הלל יפה, את מטבע ההוקרה, שהונפק במיוחד כאות הערכה למערך הרפואה בישראל על תרומתו למאבק במגפת הקורונה למען הצלת חייהם ובריאותם של אזרחי המדינה. מטבע ההוקרה בערך של חמישה שקלים הונפק בחודש דצמבר האחרון, הילך חוקי רשמי בישראל. בבוקר זה, אנו זוכים לפגוש אתכם פנים אל פנים ולהביע את תודתנו והערכתנו הגדולה לפועלכם החשוב, אשר לא רק הציל חיים רבים, אלא גם תרם לעמידות המשק הישראלי וחזרתו לשגרה".

 

מנהלת מחלקת תקשורת, קשרי קהילה וממשל בבנק ישראל נורית פלתר-איתן: "זו פעילות מרגשת למפגש של אנשי הבנק עם הקהילה הכה חשובה הזו – מערך הרפואה. פעילויות ההסברה לקהילה שמקדמת המחלקה מסייעות להנגיש לציבור את המגוון הרחב של צעדי בנק ישראל ולסייע לציבור הרחב להכירם טוב יותר.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד