הדר דף הבית בלי JCI

בטיחות בראש

ב-19 ביולי 2022 אירח המרכז הרפואי הלל יפה, ביוזמת עו"ס מראם קעואר, את למידת העמיתים השנתית של ארגון "בטרם". נושא המפגש השנה היה היפגעויות בחגים וחגיגות
28/07/2022

בכל שנה נפגשים עמיתי בטרם מהסקטורים השונים (סיעוד, רפואה, חינוך ועבודה סוציאלית) מבתי חולים ברחבי הארץ על מנת לחדד את הכלים בנושא בטיחות, ללמוד זה מזו, לקבל השראה, להיזכר יחד כמה העשייה שלהם משמעותית ותורמת לקידום בטיחות. השנה היה הנושא ממוקד בהיפגעות בחגים וחגיגות.

 

את המפגש פתחה בברכה מנהלת מערך הילדים בהלל יפה ד"ר עדי קליין, שהדגישה את חשיבות העשייה למניעת היפגעויות בקרב ילדים וצמצומן. בנוסף, ברכה מנהלת מרחב צפון בארגון בטרם גב' גליה שפריר ציונוב.

 

המפגש כלל חמש הרצאות של עמיתים שונים מבתי חולים בצפון, הרצאה של עו"ס מחלקת ילדים מראם קעואר והאחות האחראית של המחלקה גב' אולגה ויוננקו והרצאה מרתקת של ד"ר דניאלה אור מארגון בטרם, שהציגה נתונים ממחקר לגבי התנהגות סיכונית בקרב בני נוער וחידדה הבדלים מגדריים בנדון.

 

למפגש הגיעו גם אחיות ממחלקות שונות במרכז הרפואי הלל יפה וסטודנטים לסיעוד מבית הספר לסיעוד. בסוף המפגש התקבלו ברכות ותודות על הצלחת המפגש.

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד