הדר דף הבית בלי JCI

לקראת ט"ו באב: דייט זוגי בחדר המיון של הלל יפה

הנה לכם הגדרה חדשה לרומנטיות בזוגיות: תאיר ואמיר בידני מהיישוב חריש, החליטו שהדרך הטובה ביותר לנצל את הזמן ששלושת ילדיהם אצל הסבתא היא "לבלות" יחד בחדר המיון ולטפל בחולים
9/08/2022

תאיר ואמיר בידני נשואים כבר 13 שנה ולזוג, תושבי חריש, שלושה ילדים. היא - משמשת בתפקידה כאחות בחדר המיון של המרכז הרפואי הלל יפה מזה חודשיים, אחרי שסיימה לימודי הסבת אקדמאים לסיעוד בבית הספר לסיעוד של הלל יפה. הוא – עובד בחברת סטארט-אפ, ומתנדב בארגון "איחוד הצלה" מזה שלוש שנים, שנתיים מתוכן בחדר המיון של הלל יפה.

 

"לרוב, כשאני במשמרת בבית חולים הוא בעבודה או בבית עם הילדים ולהיפך", מספרת תאיר בידני, "לא יוצא לנו להיפגש בחדר מיון. השבוע, הילדים עברו קצת ל'קייטנת סבתא', לי הייתה משמרת ערב, והוא החליט שבמקום להישאר בבית, הוא יבוא למשמרת לסייע במיון. מזל שבא, הייתה משמרת עמוסה במיוחד, וכל זוג ידיים נוסף, היה חיוני", היא מחייכת.

 

למרות העומס הרב, היו במיון מי ששם לב, שסוף סוף יוצא לזוג להיפגש בהלל יפה, דבר נדיר כשלעצמו, והם צולמו עובדים זה לצד זה. אמנם זה לא היה בדיוק "דייט" רגיל או מרגיע במיוחד, אבל השניים מספרים שמבחינתם היה מצוין לעבוד ביחד, ואפילו ברור מאליו, שבמקום להישאר בבית אמיר יגיע להתנדב: "העובדה שאנחנו מכירים זה את זו היטב, עזרה להשלים זה את זה בזמן טיפול וזה היה נחמד ומיוחד. עד היום לא יצא לנו אפילו פעם אחד לעבוד ביחד במיון, כי תמיד מישהו נשאר עם הילדים", מציינים שניהם.

 

שיהיה חג אהבה שמח!

 


תאיר ואמיר - סוף סוף עובדים ביחד בדייט זוגי בחדר המיון של הלל יפה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד