הדר דף הבית בלי JCI

"פונה ללב שלכם"

מינוי חדש במערך הלב של המרכז הרפואי הלל יפה: ד"ר ערן לשם – מנהל היחידה לאלקטרופיזיולוגיה. במסגרת תפקידו מתכנן ד"ר לשם לשים דגש על המשך פיתוח היחידה כמרכז מצוינות לטיפול כוללני בכל הפרעות הקצב, כולל הכנסת טכנולוגיות חדישות
10/08/2022


ד"ר ערן לשם 

ד"ר לשם, בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון, התמחה ברפואה פנימית וקרדיולוגיה בבית החולים איכילוב בתל אביב. ד"ר לשם הוא גם בעל תואר שני במנהל מערכות בריאות מטעם בית הספר לניהול באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. לאחר השלמת התמחותו, ביצע ד"ר לשם השתלמות עמיתים מחקרית וקלינית של כארבע שנים בתחום הפרעות קצב הלב ב-Beth Israel Deaconess Medical Center, בבוסטון, ארה"ב, מהמרכזים הרפואיים המובילים בעולם, המסונף לאוניברסיטת הרווארד.

 

במהלך עבודתו בארה"ב עסק ד"ר לשם רבות במחקר של טכנולוגיות אבלציה ומיפוי לב, סייע לפיתוח של טכנולוגיות וטכניקות חדישות בתחום, ופרסם קרוב ל-20 עבודות בנושאים אלו.

 

בחזרתו לישראל, הצטרף ד"ר לשם למערך הלב בבית חולים שיבא, כרופא בכיר במכון על שם דוידאי להפרעות קצב.

 

ביולי 2022 הצטרף למרכז הרפואי הלל יפה כמנהל היחידה לאלקטרופיזיולוגיה וקוצבי לב בבית החולים והחליף את ד"ר גיא רוזן, שעבר לבוסטון, ארה"ב.

 

ד"ר לשם חבר באיגוד הקרדיולוגי בישראל והחוג לקיצוב ואלקטרופיזיולוגיה, ובאגודה האירופית לקצב לב (EHRA).

 

היחידה לאלקטרופיזיולוגיה הינה חלק ממערך הלב של המרכז הרפואי הלל יפה, בראשותו של פרופ' אריאל רוגין. היחידה עוסקת בתחומים כגון טיפול ואבחון בהפרעות קצב, בדיקות אלקטרופיזיולוגיות פולשניות, פעולות אבלציה (צריבה) של הפרעות קצב, השתלות של כל סוגי קוצבי הלב והדפיברילטורים הקיימים כיום ועוד. במסגרת תפקידו החדש מתכנן ד"ר לשם לשים דגש על המשך פיתוח היחידה ומיתוגה כמרכז מצוינות לטיפול כוללני בכל הפרעות הקצב כולל הכנסת פעולות וטכנולוגיות חדישות. תשומת לב מרובה תופנה ליצירת קשר בלתי אמצעי עם המחלקה לרפואה דחופה והמחלקות הפנימיות לשם מקסום הטיפול במטופלים עם בעיות קצב. עוד מתכנן ד"ר לשם לחזק את הקשר של היחידה עם רופאי הקהילה בתחום הקרדיולוגיה והמשפחה בסביבות המרכז הרפואי.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד