הדר דף הבית בלי JCI

הראשונים של תשפ"ג במרכז הרפואי הלל יפה

בזמן שכל המשפחה אכלה ארוחת חג, הודיה שמש מזיכרון יעקב הגיעה להלל יפה לקבל את המתנה שלה לתשפ"ג – בן, שישי במספר, במשקל 3.536 ק"ג
5/10/2022

"בערך בשעה 14:30 סיימתי להכין את הבית לחג, שהשנה אנחנו אירחנו", מספרת הודיה שמש בת ה-37 מזיכרון יעקב. "כבר כמה ימים שאני עם צירים והייתי מספר פעמים במיון. בסוף החלטתי שכשהוא ירצה לצאת – הוא יצא. מיד שסיימתי הכול, פתאום ירדו המים ובעלי הסיע אותנו מיד למיון של הלל יפה - מה שנקרא, בחר לעשות את זה בערב ראש השנה. מבחינתי זו המתנה הכי טובה שיכולתי לקבל לשנה החדשה".

 

עוד היא מספרת שזו הלידה השישית שלה במרכז הרפואי הלל יפה, וכי בבית מחכים לאח החדש ארבע אחיות ואח. את האח החדש קיבלה כשלצידה המיילדות תמי יגודייב ורונה רייכמן-קריץ, שאותן היא מתארת כמי שיצרו עבורה לידה עוצמתית, קשובה, מרגיעה ומקצועית. "אם היו לי עוד לידות – אז רק בהלל יפה – המיילדות שלי הכילו אותי לאורך כל הדרך והפכו את הלידה ללידת חלום", היא מסכמת ואומרת בחיוך: "אם כבר לא להיות בערב חג בבית, אז לקבל לידה כזאת עם צוות מהמם כזה".

 

בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה התקבלו מכניסת השנה החדשה, עוד שישה תינוקות חדשים לעולם, והצוות ערוך ומוכן לנוספים שבדרך.

 

שתהיה שנה טובה!

 


הודיה שמש עם התינוק הטרי והמיילדות של המרכז הרפואי הלל יפה תמי יגודייב ורונה רייכמן-קריץ

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד