הדר דף הבית בלי JCI

ילדה את בתה בזמן שביקרה את אחותה היולדת

הן גרות זו ליד זו, נכנסו להיריון באותו הזמן, ולבסוף גם ילדו בהפרש של מספר שעות. האחיות חן פריינתי ורוזי בן כליפה מחדרה לא תיארו לעצמן שיחלקו חדר במחלקת היולדות של המרכז הרפואי הלל יפה, מיטה ליד מיטה. "זה מרגיש לנו כמו פעם, כשהיינו ילדות", הן אומרות. שיהיה במזל טוב!
25/10/2022

יש דבר טוב יותר מללדת יחד עם אחותך? תשאלו את חן פריינתי ורוזי בן כליפה מהעיר חדרה שילדו בהפרש של יום אחד בלבד. רוזי וחן גרות בחדרה, זו ליד זו. הן נקלטו להיריון באותה תקופה והעבירו יחדיו את חודשי ההיריון.

 

עבור רוזי בת ה-30 זהו ההיריון השני. היא הגיעה למרכז הרפואי הלל יפה לניתוח קיסרי מתוכנן שנקבע לתאריך 23/10 ,שזהו גם יום הולדתה של חן אחותה. רוזי ילדה את בנה במשקל 3.600 ק"ג. כאשר חן הגיעה לבקר את רוזי במחלקת היולדות ב"הלל יפה", היא החלה להרגיש צירים חזקים וכאבי גב ופנתה מיד לחדר מיון יולדות הנמצא בסמוך למחלקת היולדות. לאחר בדיקה נאמר לה להסתובב ולחזור שוב כעבור כשעה. כשחזרה, ירדו לה המים, והיא נכנסה לחדר לידה. כעבור מספר שעות ילדה בלידה רגילה בת במשקל 3.150 ק"ג. 

 

צוות מחלקת היולדות של "הלל יפה" ארגן לאחיות חדר משותף, מיטה ליד מיטה, מה שהעלה בהן זיכרונות מן הילדות: "לא האמנו שנלד בהפרש של כמה שעות. האחיות המקסימות במחלקה ארגנו לנו חדר משותף, ממש כמו כשהיינו קטנות. עבורנו זו החוויה הכי טובה ומרגשת שיכולה להיות".

 

 האחיות חן פריינתי ורוזי בן כליפה במחלקת היולדות של הלל יפה. "חדר משותף כמו בילדות"

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד