הדר דף הבית בלי JCI

סיום מוצלח – התחלה חדשה

ביום שלישי האחרון חגגו בבית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי "הלל יפה" את סיום קורס הסבת אקדמאים לסיעוד וסיום קורס השלמה לתואר מוסמך בסיעוד. 51 בוגרים יצאו לדרך חדשה
8/05/2011

בטקס חגיגי שהתקיים ביום שלישי, 3.5.2011, בנוכחות למעלה מ- 150 בני משפחה ואורחים, ציינו 51 בוגרים את סיום לימודיהם בקורסים: קורס הסבת אקדמאים למקצוע הסיעוד וקורס השלמה של עובדי סיעוד לתואר מוסמך. בטקס נכחו ובירכו פרופ מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, הגב' אסתר כהן, מנהלת הסיעוד, הצוות המסור של בית הספר ומנהלות בית הספר בעבר.

 

ד"ר מרב בן נתן, מנהלת בית הספר לסיעוד של "הלל יפה", פתחה את האירוע בהצגת סרטון קצר המציג את פעילות בית הספר, ולאחר מכן בירכה את הבוגרים והזכירה להם כי מעתה והלאה תהיה המילה "אחריות" חלק בלתי נפרד בדרך ליישום כל מה שנלמד בבית הספר. ד"ר בן נתן ציינה גם את החלק החשוב של משפחות הסטודנטים בתמיכה בהם במהלך הלימודים, וכן את התמיכה שצוות בית הספר משתדל להעניק לבוגריו – במהלך הלימודים וגם אחריהם. 

 

במהלך הטקס חולקו שתי תעודות הצטיינות לשתי תלמידות מכל אחד מהקורסים, כמו כן חולקו תעודות הוקרה לסטודנטים שתרמו תרומה משמעותית בהיבט החברתי לקידום בית הספר ולכיתתם.

 

ד"ר בן נתן עם המצטיינת ליאת כרמי

 
ד"ר בן נתן עם המצטיינת גנאם עביר

לבית הספר לסיעוד»
 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד