הדר דף הבית בלי JCI

לידה מרגשת: שנתיים וחצי לאחר מות בנה ילדה תינוקת בריאה

כשנתיים וחצי לאחר שבנה עתי ז"ל בן השנתיים טבע בבריכה, ילדה השבוע נטשה פרי מחדרה תינוקת יפהפייה במרכז הרפואי הלל יפה. נטשה ובתה שי-לי שוחררו לביתן כשהן מרגישות טוב. שיהיה במזל טוב!
11/12/2022

 
נטשה פרי ובתה הטרייה לאחר הלידה במרכז הרפואי הלל יפה

חדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה התמלא בסוף השבוע בדמעות של אושר והתרגשות גדולה. לפני כשנתיים וחצי, איבדו נטשה (41) ושרון פרי מחדרה את בנם הקטן עתי ז"ל, בן השנתיים, שטבע בבריכה שבחצר ביתם.

 

לאחר האסון התכנסה המשפחה הגרעינית והחליטה יחד בפה אחד, שצריך להמשיך הלאה, על אף הקושי והכאב הגדול. "לאחר המוות של עתי, משהו בבית היה חסר. הייתה תחושה של ריקנות איומה והרגשנו שצריך להכניס אור הביתה", מספרת נטשה.

 

לנטשה ולשרון שני ילדים גדולים, עתיר בן 14 ודביר בן 12. "הבנים מאוד רצו אח או אחות קטנים אז החלטנו להיכנס להריון. הייתי כבר בת 39 וזה לא היה פשוט כלל. לאחר מספר ניסיונות כושלים וארבע הפלות, התחלנו בטיפולי IVF. כבר בטיפול הראשון נקלטתי להיריון. הייתי בשמירת היריון ומאוד נלחצתי מכל הבדיקות והמעקבים. פחדתי להתאכזב אם משהו לא יהיה תקין בעובר ובפרט לא לאכזב את הילדים, שהשתוקקו לאח או אחות".

 

בשבוע 39 להריון הגיעה נטשה לחדר מיון נשים ויולדות במרכז הרפואי הלל יפה, כשהיא כאובה עם צירים. עם הגעתה לבית החולים, בדקה אותה ד"ר לוצ'ילה זורזטי, רופאה בכירה באגף נשים ומיילדות, ונטשה החלה בתהליך של זירוז לידה. כעבור מספר שעות ילדה נטשה את בתה הקטנה בלוויה של המיילדת אלונה סלומונוב, שתמכה בה לאורך כל הלידה.

 

רגע לפני השחרור הביתה, ציינה נטשה בהתרגשות: "אני שמחה שבחרתי ללדת בהלל יפה. הייתה לי חווית לידה נהדרת ועוצמתית. קיבלנו יחס מדהים מכל הצוות, מהקבלה בחדר מיון ועד השחרור הביתה. ללא ספק, זכיתי לחלוק את אחד הרגעים המרגשים והמשמעותיים בחיי לצד צוות מקצועי וקשוב, שעטף אותי בחיוך, הבנה ואכפתיות רבה. התינוקת שהצטרפה אלינו למשפחה היא מתנה ענקית שקיבלנו לחיינו ולכן החלטנו לקרוא לה שי-לי".

 

נטשה ובתה שי-לי השתחררו מבית החולים כשהן מרגישות טוב. שיהיה במזל טוב!

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד