הדר דף הבית בלי JCI

מנהל חדש לפגייה ב"הלל יפה"

אחרי 32 שנה, פורש בסוף החודש ד"ר שמואל יורמן, מנהל הפגייה הוותיק של "הלל יפה" לגמלאות. ד"ר מיכאל פלדמן, סגנו ומחליפו: "האיש שליווה הרבה חיים חדשים יוצא לדרך חדשה"
29/05/2011

 

 

מימין: ד"ר יורמן מקבל תעודת הוקרה
ומתנה ממחליפו ד"ר מיכאל פלדמן

צילום: ציון יחזקאל

"שנת 1982 ומשקל של 900 גרם" – זו הייתה הכותרת של צופית כידרון, שעלתה לברך את ד"ר שמואל יורמן לרגל פרישתו מניהול מחלקת ילודים ופגים. צופית, פגה שנולדה במרכז הרפואי הלל יפה, סיפרה לקהל שהגיע למסיבת הפרישה כיצד נולדה במשקל הזעום ועל הדרך הארוכה שעברו היא והוריה בסיועו של ד"ר יורמן וכל צוות הפגייה בחודשים הראשונים לחייה. עוד סיפרה כיצד הייתה באה לבקר בפגייה בכל שנה, עד שבגרה.

 

סיפורה של צופית היה רק אחד מיני רבים שסופרו במסיבת הפרישה שנחגגה למי שייסד את הפגייה של המרכז הרפואי הלל יפה בשנת 1978, ומאז ניהל אותה והביא אותה להישגים ראויים, תעודות הצטיינות, מחמאות ושבחים רבים לאורך השנים.   

 

במהלך האירוע בירכו סגנו של ד"ר יורמן, ד"ר מיכאל פלדמן, אשר נבחר לנהל את המחלקה לאחר פרישתו של הראשון, פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, מר חיים אביטן, ראש עיריית חדרה, מר ג'מאל מג'דאלה, יו"ר ועד ההורים של הפגייה, הגב' מטילדה קרשטינו, האחות האחראית של הפגייה בעבר, ששירתה לצדו עד לפרישתה, פרופ' רפי קרסו, מנהל המחלקה הנוירולוגית וחבר קרוב, והגב' רבקה שמיר, לשעבר אחות בפגייה. כל המברכים ציינו את מסירותו של ד"ר יורמן לתפקיד ואת עיצובה של הפגייה בהתאם לאישיותו הייחודית והשאפתנית.  

 

נכחו באירוע גם עמיתים לעבודה בהווה ובמשך השנים, חברים, מנהלי פגיות מבתי חולים ברחבי הארץ, וכמובן ילדים והורים לפגים שבגרו והגיעו לחלוק כבוד למי שהיה לצדם בימים הראשונים. 

כאמור, לאחר פרישתו של ד"ר יורמן לגימלאות בסוף מאי, יחליף אותו מי שהיה סגנו בשנים האחרונות, ד"ר מיכאל פלדמן, אף הוא רופא מוערך ביותר המומחה ברפואת פגים. 

 

למחלקת ילודים ופגים»

 

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד