הדר דף הבית בלי JCI

המנהל האדמיניסטרטיבי המיתולוגי של הלל יפה ד"ר אמנון בן משה פורש לגמלאות

בבית החולים מודים למי שהשקיע 34 שנים בטיפוח, בנייה, יזומה והרבה אהבה במקום עבודתו וראה בו בית ומשפחה
19/03/2023

"בימים אלה אני מסיים את עבודתי במשרד הבריאות ויוצא לגמלאות משירות המדינה, לאחר 42 שנים, מהן כמעט 34 שנים בתפקיד המנהל האדמיניסטרטיבי במרכז הרפואי הלל יפה, מחצית חיי, שהיוו, למעשה, בית ראשון בהרבה מאד מובנים. שמח וגאה להיות חלק ממשפחת הלל יפה", כך נפרד השבוע המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר אמנון בן משה, שהחודש יוצא לגמלאות.

 

ד"ר בן משה החל את דרכו במרכז הרפואי הלל יפה בשנת 1989, ובחלוף השנים זכה בפרס מנכ"ל משרד הבריאות (1994), פרס מצוינות בניהול (2013) ואות יקיר שירות המדינה (2019). בין אם במשרד הבריאות, בחטיבת בתי החולים הממשלתיים, בנציבות שירות המדינה או בבית החולים עצמו – ד"ר בן משה הוא דמות אהובה ומוערכת במיוחד.

 

עוד כתב ד"ר בן משה במכתב הפרידה שלו: "תודה מקרב לב על שיתוף הפעולה, האמון, העזרה והשותפות לדרך המדהימה שעברנו יחד. שנים אלה היו המאתגרות והיפות בחיי המקצועיים. צמחתי והתפתחתי בתפקיד יחד עם בית החולים, שגדל מ-348 ל-541 מיטות, מכ-800 לכ-3,000 עובדים. עסקנו רבות בהרחבת מחלקות ויחידות מקצועיות, הגדרת תהליכי עבודה, תקציבים ובכלל, תוך שיתוף פעולה מלא מצדם של כלל המעורבים, במשרד הבריאות, נציבות שירות המדינה, חטיבת בתי החולים וכמובן הצוות הנפלא בהלל יפה. תחושת השליחות, המסירות האינסופית, החזון והאמונה בדרך, ליוו אותי כל השנים והיוו את הכוח המניע לפעילותי.

 

"בעיני, תפקיד המנהל האדמיניסטרטיבי בבית חולים הוא אחד התפקידים היותר מעניינים ומאתגרים, זה שאתה יכול יום יום להישיר מבט ולדעת כי פעילותך חשובה וחיונית. אני מסיים את תפקידי, אותו ביצעתי במסירות ובאהבה, ונפרד בתחושת סיפוק רבה וגאווה, ויודע שעוד רבה המלאכה".

 


34 שנות עשייה למען הציבור ולמען הלל יפה. ד"ר אמנון בן משה

 

מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ התייחס לפרישתו של ד"ר בן משה באירוע סיכום השנה, שבו נכחו כל מנהלי המחלקות, היחידות והענפים בבית החולים, באומרו: "במשך עשרות שנים היית כמעט בכל מקום ומקום, בכל פינה ופינה ובכל צומת חשוב שעבר בית החולים הזה – מחגיגות שמחה על בניינים ומחלקות חדשות, הצטיידות ורכש חדש, ברכות והרמות כוסית, דרך מלחמות, פיגועים, קורונה וסייבר, כולל עשייה שוטפת של בית חולים, שגם היא סוג של מלחמה. מה שנקרא – האיש שראה כמעט הכול, ושמה שנראה כמשבר אצל האחר, אצלך הוא אתגר ומשימה לביצוע. ההתמדה שלך, המסירות שלך, בדרך הייחודית שלך, בצניעות האופיינית. איש משפחה למופת, של המשפחה שלו אבל גם שלנו, משפחת הלל יפה. זכיתי לשותף לדרך, חבר אמת, איש שפיו וליבו שווים, ומישהו ללמוד ממנו. תודה ענקית על הכול".

 

ד"ר בן משה יסיים את תפקידו בשירות המדינה בסוף מרץ השנה, אך יישאר לנהל את תאגיד הבריאות של בית החולים, ובכך ימשיך לסייע לעשייה השוטפת של בית החולים.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד