הדר דף הבית בלי JCI

מנהל אדמיניסטרטיבי חדש להלל יפה – רפי קורן

רפי קורן מונה בשבוע החולף למנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי הלל יפה, אחד התפקידים הבכירים בבית החולים. עד כה שימש קורן כסגנו של ד"ר אמנון בן משה, שיצא לגמלאות
3/04/2023


רפי קורן 

קורן החל את דרכו במרכז הרפואי הלל יפה בשנת 1996 ככלכלן ולאחר מכן כמנהל היחידה הכלכלית, ובהמשך התמנה כסגן המנהל האדמיניסטרטיבי והיה אחראי לתחומים רבים, המרכזי בהם בינוי, הנדסה ומערכות מידע. כן עמד בראש פרויקטים מורכבים וועדות רבות במהלך השנים.

 

קורן, תושב פרדס חנה-כרכור, הוא בוגר תואר שני במינהל עסקים, MBA בבית הספר למינהל עסקים באוניברסיטת חיפה ובעל תואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים באוניברסיטת חיפה. הוא זכה במכרז רשמי בשבוע החולף בהתמודדות על משרת המנהל האדמיניסטרטיבי, וכאמור, יחליף בתפקידו את ד"ר אמנון בן משה, שפרש לגמלאות לאחר 34 שנות שירות.

 

קורן נחשב לעובד איכותי ומקצועי, בעל יכולות ארגון וניהול, שעשייתו בארגון מוכחת ומוערכת. במסגרת תפקידו החדש מציין קורן כי חשוב לו להיערך לקראת האתגרים שמצפים למרכז הרפואי בשנים הקרובות כחלק מתנופת הפיתוח המשמעותית בה הוא נמצא.

 

מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ: "אני שמח על בחירתו במכרז של רפי קורן לתפקיד בכיר, מרכזי ומהותי זה בבית החולים שלנו. לרפי ידע מקצועי וניסיון רב שצבר במהלך שנות עבודתו בבית החולים, יחד עם כישורים ניהוליים ואישיים בולטים. אני מאחל לו הצלחה רבה, ומאמין כי יוביל את בית החולים להישגים חדשים ומשמעותיים".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד