הדר דף הבית בלי JCI

תרגיל אט"ה, 8.11.16

המרכז הרפואי הלל יפה תרגל ביום שלישי, 8.11.2016, את האפשרות כי יפונו מספר רב גדול של בני אדם לקבלת טיפול עקב אירוע הרעלה המוני, ובשם המקצועי אט"ה (אירוע טוקסיקולוגי המוני).

 

באירוע נבדקו צוותי בית החולים על ידי בקרים מבית חולים עמית באשר לרמת המוכנות, התפקוד, מתן הטיפול, האמצעים ואף התשתיות.

 

התרגיל התקיים בשיתוף גורמי צבא, משטרה, מד"א ובתיאום פיקוד העורף והאגף לשעת חירום במשרד הבריאות ומשרד הביטחון, שגם היוו בקרים מטעמם. בקרה נוספת נעשתה על ידי צוות המרכז הרפואי גליל מערבי. לתרגיל הגיעו גם קבוצות חיצוניות לשם צפייה ולימוד: קבוצה מהאיחוד האירופי, קבוצה מצבא ארה"ב ועוד.

 

ביום התרגיל, ציינו הבקרים כי "ללא ספק קיים במרכז הרפואי הלל יפה צוות מסור ורציני, שניתן לסמוך עליו שיוכל להתמודד עם אירוע דומה בעתיד, זאת לצד המורכבות הרבה שנדרשת מבחינת אמצעי הגנה, טיפול רפואי, תשתיות ועוד".

 

ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, סיכם: "בחינת מוכנות היא דבר חשוב בכדי שנוכל ללמוד ולהתכונן טוב יותר. במקרה של תרגילים כאלו, כל 'עין נוספת' היא מצוינת. ברור לכולנו כי היערכות לשעת חירום היא חובה בסיסית ודרישה מתמשכת, ואנו עושים את המיטב בכדי לתרגל, להתכונן, ולהישאר בכושר בכדי שבזמן אמת, מורכב ככל שיהיה, נוכל לתת טיפול מיטבי, מקצועי ומתבקש".

 

 

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  1. לעמוד הבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד