הדר דף הבית בלי JCI

טקס עובדים מצטיינים

המצטיינים של "הלל יפה"

 

בשבוע החולף התקיים במרכז הרפואי הלל יפה טקס העובדים המצטיינים השנתי. הכירו את האנשים הטובים שעושים מעל ומעבר

 

טקס הענקת תעודות הוקרה לעובדים המצטיינים של המרכז הרפואי הלל יפה התקיים בשבוע חולף ברוב הדר וחגיגיות. בין מקבלי הפרס השנה עובדים מהמחלקות: אורתופדית ב', היחידה לאף-אוזן-גרון, משאבי אנוש, אגף המעבדות, הפגייה, כירורגית א', חדר האוכל והמטבח, המכון לגסטרואנטרולוגיה, מחלקת משק, המחלקה למערכות מידע והיחידה לאולטרה-סאונד מיילדותי. 

 

במהלך הטקס הוקרן סרט בו נראו המצטיינים במהלך עבודתם על רקע הסיבות שבזכותן זכו  בפרס. ד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי, שפתח את האירוע בדברי ברכה, ציין כי ארגון מוצלח ומצליח הוא ארגון שהעובדים בו מחויבים להצלחתו. "המחויבות של כל אחת ואחד מאיתנו למצוינות והשאיפה להצליח, מובילה את בית החולים לתוצאות מוצלחות, הגם שהסביבה בה אנו פועלים מורכבת, נוקשה ובעלת מגבלות לרוב. הבחירה מייצגת את הדרך של הארגון להוקיר תודה על אכפתיות, נטילת אחריות, התחדשות והרצון לעשות יותר", אמר.

 

ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי, הדגיש כי מצוינות היא בחירה לעשות יותר – ביומיום ובכלל. כמו כן, הזכיר כי תרומה של כל עובד ועובד מאפשרת קפיצה קדימה, בוודאי בארגון שדבק במצוינות, אך פועל בתנאים מורכבים ולא קלים. עוד ציין כי עובד שהארגון משקיע בו יהיה עובד שטוב לו יותר, אשר הארגון ייהנה ממנו יותר. 

 

שני הדוברים הודו לעובדים המצטיינים על תרומתם המשמעותית לארגון.

 

במהלך הטקס, שאורגן על ידי המחלקה למשאבי אנוש, ברכה גם הגב' פנינה ביטון, יו"ר ועד האחיות, בשם הוועדים, וכן הגב' אילנית מרקוביץ, מהמחלקה למשאבי אנוש, שברכה בשם העובדים המצטיינים. בדבריה, ציינה אילנית כי העבודה ב"הלל יפה" היא כמו שגרה של משפחה, אבל שגרה שבוחרים לחיות בה. עוד הדגישה כי "כאשר שגרת העבודה מבוטאת בהערכה, הרי שיכולת הנתינה של העובד מתעצמת שבעתיים". אילנית הודתה בשם המצטיינים על האמון שנתנו בהם המנהלים ועל הבחירה בהם, שאינה מובנת מאליה.

 

את החלק האומנותי של הטקס, סיפקו פרופ' משנה יעל קופלמן, מנהלת המכון לגסטרואנטרולוגיה, על הקלידים, וד"ר ויקטוריה קפלן, רופאה מתמחה במחלקה פנימית א',  בשירה, וזכו להתלהבות רבה מהקהל.

 

 

להלן שמות המצטיינים:

 

פרס למצוינות אישית

 

ד"ר גיל לאופר, מנהל יחידת כתף, מחלקה אורתופדית ב'

סמדר אברג'יל, ראש צוות, היחידה לאף-אוזן-גרון וכירורגיית ראש צוואר

שייקה בכר, טבח בכיר, חדר אוכל ומטבח

נועה דוגמא, מנהלת אבטחת איכות ב', מעבדה ביוכימית, מערך המעבדות

אילנית מרקוביץ, מנהלת ענף מכרזים, המחלקה למשאבי אנוש

אחמד שלבי, ראש צוות, מחלקה כירורגית א'

חגית שם טוב, מזכירה רפואית, מחלקת יילודים ופגים

 

 

מצוינות אישית - עובדי תאגיד הבריאות

 

ג'וני יורם, אחראי תקשורת, המחלקה למערכות מידע

דלית קמר-שפאן, טכנולוגית רפואית בכירה, היחידה לאולטרה-סאונד מיילדותי, מחלקת נשים ויולדות

 

 

מצוינות צוותית

 

צוות המכון לגסטרואנטרולוגיה – אנשי הצוות הסיעודי: אלינה בונומוביץ, אהובה גונדאני, מיריי טל, סמדר נפרין, איליה ניסימוב, הלנה ספוז'ניקוב, ישראלה פרידמן, ברוריה שושן.

צוות מחלקת משק – אנשי הצוות: ליה איסקוב, טובה דינצ'י, לודמילה מורדכייב, ליודמילה מנישרובה.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]...[11-15]
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד