הדר דף הבית בלי JCI

יום עיון: חידושים ברפואת אף-אוזן-גרון

כל החידושים בתחום אף-אוזן-גרון

 

היחידה לאף-אוזן-גרון וכירורגיה של ראש-צוואר במרכז הרפואי הלל יפה קיימה יום עיון לרופאים בקהילה, שעסק בחידושים ועדכונים בתחום

 

10/12/2018


עשרות רופאי אף-אוזן-גרון, רופאי משפחה, רופאי ילדים וקלינאי תקשורת התכנסו השבוע באולם הכנסים במרכז הרפואי הלל יפה ליום עיון בנושא חידושים ברפואת אף-אוזן-גרון.

את יום העיון פתח ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי ורופא אף-אוזן-גרון, אשר ברך את המשתתפים על הגעתם והדגיש את החשיבות שרואה הנהלת המרכז הרפואי בחיזוק הקשר עם הקהילה. ד"ר יצחק ברוורמן, מנהל היחידה לאף-אוזן-גרון וכירורגיה של ראש-צוואר במרכז הרפואי הלל יפה, הציג בפני קהל הנוכחים את החידושים בתחום הרינולוגיה - סינוסיטיס ופוליפים באף, לצד ניתוחים חדשניים ותרופות חדשות, ודיבר על דרכי האבחון והטיפול בדום נשימה בשינה.

 

אחריו הציגו ד"ר גלית אביאור, ד"ר מוחמד טאהא וד"ר גרינבלט, רופאים בכירים ביחידה, את החידושים בנושא ניתוחי אוזניים מורכבים, טיפולים חדשים בחצוצרת השמע, ניתוחי ראש-צוואר ועוד. כמו כן התקיימו הרצאות של ד"ר יצחק שוחט, מתמחה ביחידה, אשר סקר את המחקרים החדשים בתחום, וד"ר איילת מדברי, מנהלת יחידת כאב, שדיברה על טיפול בכאב באף-אוזן-גרון. 

 

"המרכז הרפואי הלל יפה רואה חשיבות רבה בקיום קשר רציף בין בית החולים לרופאי הקהילה. יום עיון זה מאפשר לנו להציג בפני הרופאים את החידושים המתקדמים ביותר שאנו מספקים למטופלינו. הרופאים נחשפים לפעילות הענפה והמגוונת של היחידה, וכך יכולים להפנות מטופלים הסובלים מבעיות בתחום זה, להגיע אלינו ולקבל את הטיפולים החדשניים ביותר ", סיכם ד"ר ברוורמן.

בסוף יום העיון נהנו המשתתפים מארוחת צהריים עשירה.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  1. לעמוד הבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד