הדר דף הבית בלי JCI

צוות הלל יפה מתחסן לקורונה

היסטוריה: מבצע החיסונים לקורונה ב"הלל יפה" יצא לדרך

 

המרכז הרפואי הלל יפה הצטרף גם הוא להיסטוריה ופתח את מבצע החיסונים לנגיף הקורונה בהתרגשות יתרה. אולם הכנסים של בית החולים הוסב כולו לאזור חיסונים שכלל עמדות חיסון, המתנה, רישום ועוד

 

20/12/2020

 

מעל תשעה חודשים שכולנו חיכינו לרגע המיוחל וההיסטורי הזה – חיסון נגד נגיף הקורונה. ביום ראשון, 20.12.20, פתח המרכז הרפואי הלל יפה את מבצע החיסונים בהתרגשות רבה מצד כל עובדי בית החולים. הראשון להתחסן היה מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ'. מיד אחריו התחסנה מנהלת היחידה למחלות זיהומיות ד"ר מיכל שטיין, ואחריהם כל שדרת ההנהלה ועובדי בית החולים. מתן החיסונים נעשה בצורה מתואמת ומוקפדת, כאשר כל עובד זומן לשעה ייעודית. ההיענות להתחסן בקרב העובדים הייתה גבוהה ביותר, ובית החולים כבר ביקש חיסונים נוספים ממשרד הבריאות, שכרגע הקנה לכל בית חולים כ- 1,000 מנות. יש לציין כי בית החולים צפוי לסייע במתן חיסונים גם למוסדות רפואיים נוספים באזור.

 

מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ': "ההתרגשות כאן בשיא. זהו רגע היסטורי, הן ברמה הארצית והן ברמת המרכז הרפואי שלנו. עד כה לחמנו בנגיף הקורונה בחזית הטיפול. כעת גם שלב המניעה נכנס לתמונה ועל כך אני שמח. חשוב להבין כי החיסון הוא צעד חשוב והכרחי כדי שנוכל לנצח את הקורונה. אני קורא לכל התושבים ללכת ולהתחסן, בשאיפה שכולנו נחזור כמה שיותר מהר לשגרה".

 

מנהלת היחידה למחלות הזיהומיות ב"הלל יפה" ויו"ר ארגון רופאי הילדים למחלות זיהומיות ד"ר מיכל שטיין: "אני מאוד נרגשת שהגענו ליום הזה. זה ניצחון של המדע והרפואה. ככל שיותר אנשים יתחסנו יותר מהר, נוכל מהר יותר לחזור לשגרת חיינו. לכו להתחסן".

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  1. לעמוד הבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד