הדר דף הבית בלי JCI

יום המעשים הטובים

"תעשה טוב - יהיה טוב"

 

צוותי המרכז הרפואי הלל יפה, כמו גם המאושפזים בו, נעטפו במהלך יום המעשים הטובים השנה בעשרות מחוות, קטנות כגדולות, שכולן נתינה. בין השאר, נכנסו אחיות ורופאות למחלקות הקורונה כדי לחלק דברי מתיקה ובלון ובעיקר להעלות חיוך על פני המאושפזים

 

16/03/2021

 

המרכז הרפואי הלל יפה נצבע הבוקר (16.3.21) באור מיוחד, עם מתחם חגיגי לרגל "יום המעשים הטובים". בהפקה משותפת של עיריית חדרה ובית החולים הגיעו משעות הבוקר עובדי עיריית חדרה להעניק לעובדי בית החולים קפה, מאפה, שתייה קרה ומארז שוקולד מיוחד מבית היוצר של מיתר נירים – "גוונים של מתוק". המתחם קושט בבלונים ושטיח אדום ולאורך כל שעות היום נוגנה במקום מוזיקה מהנה, כולל הופעות חיות.

 

עובדי בית החולים נענו בשמחה להפתעה, ולמעלה מ-1,000 מהם הגיעו למתחם לאורך היום וקיבלו את המתנות. גם עובדי העירייה, בראשות ראש העיר צביקה גנדלמן והמנכ"ל יעקב זיגדון, שמחו מאוד לקבל על עצמם, לזמן קצר, את תפקיד המלצרים ופינקו את עובדי בית החולים, ביניהם מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ, המנהל האדמיניסטרטיבי ד"ר אמנון בן משה ומנהלת הסיעוד הגב' דינה פיינבלט, בקפה ומאפה.

 

במקביל, צוות נבחר של עובדי בית החולים מהמחלקות השונות, שבכל שנה מתנדב בקהילה, החליט השנה להתמקד במטופלי הקורונה ונכנס לתוך המחלקות כדי לשמח את המאושפזים, כשהוא מצויד בבלונים, מתנות ועוגות, שחלקן נאפו על ידם וחלקן נתרמו על ידי קהילת הנשים "השוות של פרדס חנה".

 

ענת קליין וחברותיה ב"רוטרי קיסריה", עובדי בית החינוך ע"ש רונה רמון בכפר יונה ונציגות המרכז הקהילתי של מועצת עמק חפר הגיעו עם שלל הפתעות ומתנות וציידו את חדר המתנות של מחלקת ילדים בכל טוב. גם עובדי המשק והניקיון נהנו משלל ממתקים וציורים מילדי בית הספר הדמוקרטי "גבעול" שבגבעת אולגה. לחגיגה הצטרפו אנשי חב"ד, שחילקו לעובדים מצות שמורות והגדות מעוטרות - שי סמלי כאות תודה והערכה על העבודה המאומצת והמאתגרת בתקופת הקורונה.

 

 

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד