הדר דף הבית בלי JCI

היחידה לכירורגיית שד

הנהלה

מנהלת היחידה: ד"ר יסמין דגן 

רופא בכיר: ד"ר מוחמד ג'בארין

לראש העמוד לראש העמוד

על היחידה

היחידה לכירורגיית שד פועלת במסגרת המערך הכירורגי של בית החולים. היחידה נותנת מענה ושירות למטופלות ומטופלים עם מחלות שד, תוך שיתוף פעולה הדוק עם יחידות אחרות בבית החולים וקשר הדוק עם רופאי הקהילה. ביחידה נעשה שימוש בשיטות וטכנולוגיות חדישות בכירורגיה של מחלות השד, כמו גם התאמה אישית של הטיפול הכירורגי תוך ראיית האדם מאחורי המחלה.

 

השירותים הניתנים ביחידה:

 

מרפאת סקר ומעקב: מטופלות ללא תלונות עוברות בדיקת סקר ידנית על ידי כירורג/ית שד, עם המלצות להשלמת בירור בהתאם. מטופלות לאחר טיפול כירורגיה, ביופסיה או בירור של ממצאים בבדיקה קודמת.

 

מרפאת מענה מהיר: מטופלות הפונות בשל ממצא חדש המחשיד לתהליך גידולי. מטרת המרפאה היא קיצור תהליך הבירור והטיפול.

 

פעולות וניתוחים: ניתוחים בשד לממצאים גידוליים ושפירים, לפי ההנחיות והסטנדרטים העדכניים ביותר. השמת דגש על חשיבות התוצאה האסתטית, והיבטים אנושיים הקשורים במחלות השד.

הניתוחים המתבצעים כוללים: כריתה חלקית של השד, סוגים שונים של כריתת שד מלאה, כולל שימור עור ופטמה, שחזור (בשיתוף עם רופא מתחום הכירורגיה הפלסטית), ביופסיה של בלוטת זקיף, הוצאה נרחבת של קשרי לימפה בבית השחי.

 

עבור כל מטופל/ת המאובחן/ת בממאירות שד או ממצאים לא חד-משמעיים במהלך בירור, נעשית עבודת חשיבה ובניית תוכנית מולטי-דיסציפלנריות בשיתוף מומחים בתחום הרדיולוגיה, האונקולוגיה, הכירורגיה, הפתלוגיה והפלסטיקה.

לראש העמוד לראש העמוד

מידע שימושי

לקביעת תור: מוקד זימון תורים, 7744252- 04. 

בימים א', ב', ד' ו-ה', בין השעות 8:00-12:00, ניתן לחייג לטלפון שמספרו: 04-7748321.

 

ההגעה למרפאת שד לאבחון וייעוץ דורשת הצטיידות בטופס 17. 

 

המרפאה פועלת בימים שני ורביעי, בין השעות 9:00 – 12:00.

לראש העמוד לראש העמוד
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד