הדר דף הבית בלי JCI

יום האחות

"עשו שמח" - חגיגות יום האחות בהלל יפה

 

זו הייתה שנה לא פשוטה לצוות הסיעודי של המרכז הרפואי הלל יפה. בהתאם, חגיגות יום האחות בשבוע החולף היוו הוקרה ראויה והפוגה משמחת במיוחד. מנהלת הסיעוד דינה פיינבלט: "הצוות שלנו ראוי למלוא ההערכה"

 

27/06/2021

 

יום האחות נחגג השנה בסימן "גיבורים וגיבורות", ובהצדעה מלאה. השנה החולפת הייתה עבור הצוות הסיעודי מאתגרת ומורכבת במיוחד במאבק בנגיף הקורונה. לאור כל זאת, ראו לנכון בהנהלת הסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה, יחד עם ועד הסיעוד, להרים הפקה מרשימה שכולה הפגת מתחים ופינוק לאחים ולאחיות בית החולים.

 

למשימה התגייסו בהתנדבות ובתרומה גורמים רבים, ביניהם יו"ר ההסתדרות מרחב חדרה ניר בן חיים, הזמר נדב קקון, המרקיד ירון כרמל, מדריכת הזומבה אנה פורמן, משק מלכה, שתרם ורדים יפהפיים לאחים ואחיות, רעות שיין בלונים ומגנטים, דפוס מעלות, שואו קפה, מאפיית אגמי ותמר סבן מתוקים. מי שאחראית לגיוס רוב התרומות היא שלומית דהן, מטופלת לשעבר בבית החולים, שהתגייסה לעזרה כאות תודה על הטיפול המסור שקיבלה.

 

היום עצמו נפתח בארוחת בוקר מושקעת במיוחד וחלוקת ורד אדום לכל אח ואחות. על המוזיקה היה הזמר נדב קקון, ששימח את קהל הנוכחים. לאחר מכן נערך שיעור זומבה של אנה פורמן, מדריכת זומבה בחדרה, והרקדה המונית עם ירון כרמל. לאחר שלהוב הקהל, ברכו את הנוכחים מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ, המנהל האדמיניסטרטיבי ד"ר אמנון בן משה, מנהלת הסיעוד של בית החולים הגב' דינה פיינבלט, אחות אחראית טיפול נמרץ כללי ויו"ר ועד הסיעוד בבית החולים הגב' פנינה ביטון, וכן מזכירת האיגוד המקצועי בהסתדרות עו"ד הדר סבג מסיקה. כל המברכים היו תמימים באשר לעבודה המסורה ללא גבולות של צוות הסיעוד והביעו גאווה גדולה על תפקידם הבלתי מתפשר לאורך השנה. את הברכות חתמה שולמית דהן, שריגשה מאוד את הקהל בסיפורה האישי המיוחד.

 

בהמשך היום נערכה ארוחת צהריים חגיגית לצוותים, הוצבו דוכני מכירה וכן תצוגת אופנה, שהתקיימה בכניסה לבניין האשפוז לרווחת המבקרים והמטופלים בבית החולים.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. לעמוד הבא
  4.  [6]
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד