הדר דף הבית בלי JCI

הפנינג הנקה

"הנקה בכיף שלכן"

 

במסגרת שבוע עידוד ההנקה הבינלאומי קיים אגף האימהות של הלל יפה כנס הנקה לנשים אחרי לידה. הנשים שהגיעו נהנו מארוחת בוקר מושקעת, עיסויים מרגיעים, הרצאות ההעשרה של מומחי בית החולים ועוד הרבה פינוקים אחרים

 

18/09/2022

 

מדי שנה מקיים אגף האימהות של המרכז הרפואי הלל יפה פעילויות שונות לעידוד הנקה ומתן כלים לאימהות הטריות לאחר הלידה. במסגרת זאת, התקיים בשבוע החולף כנס הנקה, אשר כלל פינוקים לאימהות והתינוקות שהגיעו לכמה שעות של כיף, ועל הדרך גם הרוויחו מידע חיוני לתקופה שאחרי הלידה.

 

הכנס כלל, כאמור, ארוחת בוקר מפנקת ועשירה כנדרש עבור נשים מניקות, וכן עיסויים נעימים במיוחד שבוצעו על ידי מטפלים של בית הספר לרפואה משלימה של הלל יפה לנשים, כשהתינוק לצדן, או אפילו עליהן.

 

בהמשך, נהנו המשתתפות מדוכנים וכן מהרצאות בנושא הנקה נכונה, המעבר הביתה אחרי הלידה, שיקום רצפת האגן, בייבי בלוז ועוד. לאחר הפסקה קצרה, נמשכה הפעילות בסדנה שהנחה מנהל המרפאה לרפואה משלימה, בנושא רפלקסולוגיה ועיסוי לתינוקות.

 

בסיום היום ציינו המשתתפות כי ההפנינג היה מוצלח וכי מדובר בפעילות שגם "מאווררת" בתקופת חופשת הלידה וגם מעניינת ובעלת תכנים חשובים ורלוונטיים. היה יום מלא באנרגיה נשית חיובית ומרגיעה.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. לעמוד הבא
  4.  [6-8]
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד