הדר דף הבית בלי JCI

ערב גיוס תרומות להקמת מרכז אשפוז יום אונקולוגי המטולוגי

"זוכרים את עופר"

 

במלאת שנה למותו של עופר קליין ז"ל, איש עסקים, תושב קיסריה, החליטה משפחתו לקיים אירוע לזכרו שכל הכנסותיו ותרומותיו מיועדות להקמת מרכז אשפוז יום אונקולוגי והמטולוגי חדש ומודרני במרכז הרפואי הלל יפה

 

15/11/2022

 

ערב התרמה מרגש ומכובד נערך השבוע במלון דן קיסריה במלאת שנה למותו של עופר קליין ז"ל, איש עסקים ידוע, תושב קיסריה, שנפטר לאחר התמודדות אמיצה עם מחלת הסרטן. ענת רעייתו וארבעת ילדיו החליטו לקיים ערב לזכרו, שכל הכנסותיו ותרומותיו יוקדשו להקמת מרכז אשפוז יום אונקולוגי והמטולוגי חדש במרכז הרפואי הלל יפה.

 

קרוב ל-200 אנשים השתתפו באירוע – קרובי משפחה, חברים ומכרים, ביניהם ראש מועצה אזורית חוף הכרמל אסיף איזק, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה מיכאל כרסנטי, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ, ויו"ר עמותת הידידים משה מורג, שהגיעו לחלוק כבוד לעופר ז"ל ולמשפחת קליין.

 

בתחילת הערב סיפרה רעייתו של עופר ז"ל ענת על פעילותו הענפה של עופר למען הקהילה ועל החשיבות עבורה לקיים ערב התרמה זה ובכך להמשיך במסורת הנתינה של עופר גם לאחר מותו. "המרכז הרפואי הלל יפה הוא בית החולים של כולנו. שם הצילו את חיי ואת החיים של בתנו הקטנה. בית החולים הוא נכס אסטרטגי וזו המחויבות והאחריות שלנו, כתושבי האזור, לסייע ולחזק אותו למען כל תושבי האזור".

 

מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ ויו"ר עמותת הידידים משה מורג הודו מקרב לב למשפחת קליין על הערב המכובד והמרגש ועל היותם שותפים לדרך בהצעדת בית החולים קדימה, בפרט בגיוס התרומות להקמת מרכז אשפוז יום אונקולוגי המטולוגי חדש למען החולים הרבים אותם משרת המרכז הרפואי.

 

לאחר הברכות והקרנת סרט מרגש לזכרו של עופר, נערך מופע של קובי מידן ואיתי פרל על סיפור חייו ושיריו של הזמר והיוצר האגדי ליאונרד כהן, ששיריו היוו פסקול בחייו של עופר קליין ז"ל.

 

לתרומות עבור הקמת מרכז אשפוז יום אונקולוגי המטולוגי בהלל יפה

טלפון: 04-7748371 / 052-6157221

 

או סרקו את הקוד:

 

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]...[11]
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד