הדר דף הבית בלי JCI

שבוע הוקרה לעובדים

"לפנק, לחזק, להצטיין"

 

הנהלת המרכז הרפואי הלל יפה קיימה שבוע הוקרה לעובדי המרכז הרפואי ומתנדביו לאחר שנתיים וחצי מאתגרות ביותר, בהם התמודדו בגבורה עם מגפת הקורונה. השבוע נחתם בטקס מרגש לעובדים מצטיינים

 

26/12/2022

 

עובדי המרכז הרפואי הלל יפה ומתנדביו נהנו השבוע ממגוון פעילויות, הרצאות, טיפולים אלטרנטיביים, הופעות והרבה אוכל טוב. במסגרת שבוע חוסן ומניעת שחיקה, יזמה הנהלת הלל יפה, בהובלת המחלקה למשאבי אנוש, שבוע גדוש בפעילויות ופינוקים לעובדי בית החולים ומתנדביו, ביניהם סדנאות בישול, טיפולי רפואה משלימה, דוכני אוכל, מתוקים, שיעורי יוגה, פילאטיס, סדנאות להתמודדות עם לחץ ושחיקה, הרצאות העשרה מרתקות, חדרי בריחה ועוד. גולת הכותרת של השבוע הייתה הופעה של הזמר והיוצר חנן בן ארי, שסחף את הקהל והודה לעובדים על עבודתם המסורה והמבורכת – יום יום, שעה שעה.

 

השבוע נחתם בטקס מרגש לעובדים מצטיינים לשנת 2020 ו-2021, במהלכו חולקו תעודות הוקרה והערכה ל-22 עובדים וחמישה צוותים מצטיינים. המנהל האדמיניסטרטיבי של בית החולים ד"ר אמנון בן משה, בירך את המצטיינים ואמר, בין היתר: "בעזרת הצוותים הנפלאים שלנו, אשר עובדים ומשקיעים לילות כימים, הוכחנו את היכולות המקצועיות שלנו, לצד הרגישות והאנושיות אשר כל כך נדרשו בתקופה האחרונה. אתם דוגמה ומופת לכולנו. עובדים המייצגים יכולות ומצוינות מקצועית, אנושיות ונחישות כפי שהדבר בא לידי ביטוי יום יום ועל כך אני מודה לכל אחד ואחת מכם". בסיום הטקס נערך מופע סטנד אפ של הסטנדאפיסט ארז קליימן.

 

מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ: "אלו רגעים ספורים של מנוחה ושלווה, פסק זמן קטנטן מהעבודה היומיומית המאתגרת שלנו בארגון שכל ייעודו הצלת חיים, 24 שעות ביממה. כל אחד ואחת מכם זכאי.ת להוקרה והערכה לאחר כשנתיים וחצי מהמורכבות ביותר שידעה מערכת הבריאות בישראל. כולכם יכולים לטפוח לעצמכם על השכם ולחוש גאווה עצומה על העשייה הנהדרת היומיומית, ויחד עם זאת, להישאר צנועים ברוח הלל יפה".

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
    [1-5]  
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. 10 
  4. לעמוד הבא
  5.  [11-12]
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד