הדר דף הבית בלי JCI

יום האחות

חוגגים לצוותים הסיעודיים

 

הסטנדאפיסט בן-בן ברוך, יו"ר ועד הסיעוד הארצי גב' אילנה כהן, וראש העיר חדרה מר ניר בן חיים, היו רק חלק ממי שחגגו את שבוע האחות הבינלאומי יחד עם צוותי הסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה

 

14/05/2023

 

השבוע, שנחגג תחת הכותרת "מגוונים גבוה", נפתח, כאמור, בערב חוויתי שנערך ב"גני אליזה" בבנימינה, וכלל ארוחת ערב עשירה, מופע סטנד אפ של בן-בן ברוך, סרטון מחווה לאחים והאחיות של בית החולים, ברכות וריקודים. בערב לקחו חלק וברכו יו"ר ועד הסיעוד הארצי הגב' אילנה כהן, מנהלת הסיעוד בחטיבת בתי החולים הממשלתיים הגב' ענבל ירקוני, ראש עיריית חדרה מר ניר בן חיים, חברי הסתדרות מרחב חדרה והנהלת המרכז הרפואי הלל יפה.

 

במסגרת הברכות ציינו מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ, מנהלת הסיעוד בהלל יפה הגב' דינה פיינבלט, ויו"ר ועד הסיעוד הגב' פאני ביטון, את העבודה המורכבת, המאתגרת, המקצועית והמסורה שמולה ניצב הצוות הסיעודי לאורך כל השנה.

 

בהמשך השבוע נהנו צוותו הסיעוד של הלל יפה משלל פינוקים והפתעות, כולל מגשי פיצה, פלטות פירות חתוכים, יריד דוכנים ושי אישי. כל אלו התאפשרו הודות להנהלת המרכז הרפואי, הנהלת הסיעוד, ועד הסיעוד ותורמים, שפתחו את הלב והכיס כדי להוקיר תודה.

 

עוד פרגון מיוחד במינו, פרי יוזמה של מנהלת בית הספר לסיעוד של הלל יפה ד"ר מירב בן נתן, היו שלטי חוצות המברכים את הצוות הסיעודי ואת הסטודנטים לסיעוד, שפוזרו בעיר חדרה, בפרדס חנה-כרכור, חריש, באקה אל גרביה ועוד, והיוו הוקרה מאותן עיריות ומועצות ומחווה מרגשת ונעימה במיוחד על פועלם של אלו.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. לעמוד הבא
  4.  [6-10]...[16-20]
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד