הדר דף הבית בלי JCI

טקס מרצים מצטיינים

מורים מצטיינים!

 

36 מרצים מצטיינים ומחלקה מצטיינת אחת מטעם הפקולטה לרפואה שבטכניון בחיפה – הישג נפלא למרכז הרפואי הלל יפה. פרסי ההוקרה הוענקו השבוע למצטיינים בטקס חגיגי במעמד דיקן הפקולטה וסגנו

 

03/07/2023

 

בטקס הוענקו למצטייני הפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה פרסי הוקרה על הוראה בשנה החולפת. תעודות ההוקרה, בצירוף שי מתנת בית החולים ומתנת הפקולטה, הוענקו על ידי דיקן הפקולטה לרפואה פרופ' עמי ארנהיים, וסגנו פרופ' אמיר קרבן, יחד עם מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ ויו"ר ועד הסטודנטים לרפואה בטכניון הגב' שי טפילצקי.

 

הרופאים המצטיינים הגיעו השנה מהמחלקות: אף-אוזן-גרון, גסטרואנטרולוגיה, ילדים, זיהומים, כירורגיה, נוירולוגיה, אגף נשים ויולדות, רפואה פנימית, פסיכיאטריה, טיפול נמרץ כללי, ניהול סיכונים והנהלת המרכז הרפואי. כמו כן, הוענק פרס מחלקה מצטיינת בהוראה למחלקה לאף-אוזן-גרון, בראשותו של פרופ' יצחק ברוורמן, שזכה בעצמו גם לפרס מרצה מצטיין.

 

בדברי הפתיחה ציין פרופ' ארנהיים את המורכבות והאתגרים העומדים בפני המרצים, כמו בפני התלמידים, וסקר את השינויים וההתפתחויות מהשנה האחרונה בתחום לימודי הרפואה. הוא שיבח את המרכז הרפואי על העמדת סוללה של מרצים מצטיינים בכל שנה, דבר שאינו מובן מאליו.

 

לדברים אלו הוסיף מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ כי מצוינות והובלה בתחום המחקר והאקדמיה חשובות מאוד, וכי בית החולים ממוצב גבוה לצד בתי חולים נוספים המסונפים לטכניון.

 

בין המברכים הייתה גם יו"ר ועד הסטודנטים בפקולטה לרפואה הגב' שי טפילצקי, שציינה את ניסיונה האישי המצוין בהתנסות לימודית בהלל יפה והרעיפה מחמאות הן על המרצים והן על צוות בית החולים.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  1. לעמוד הבא
  2.  [6-9]
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד