הדר דף הבית בלי JCI

תערוכת כרזות "פוסט 7 באוקטובר"

"פוסט 7 באוקטובר"

 

המרכז הרפואי הלל יפה מארח תערוכה של אגודת המעצבים הגרפיים וקהילת "עיצוב קבוצתי", המציגה את אירועי החודשים האחרונים על גבי כרזות המהוות תזכורת לאירועי השבת הנוראית, לצד ציפייה לביטחון אישי ולאומי והתקווה להשבת החטופים במהרה

 

18/03/2024

 

השבוע נחנכה במרכז הרפואי הלל יפה תערוכה מיוחדת במינה המאגדת יצירות שונות, שכולן אוירו ועוצבו בכישרון רב על ידי חברי אגודת המעצבים הגרפיים בישראל וקהילת "עיצוב חברתי", זאת כחלק מפרויקט שזכה לשם "פוסט 7 באוקטובר". התערוכה הוצגה לראשונה בתיאטרון הקאמרי בתל אביב והוגדרה כתערוכה נודדת. נציגי המרכז הרפואי הלל יפה פנו לאגודה וביקשו לארח את התערוכה בין כתלי בית החולים. בתערוכה מוצגות 32 כרזות, שנבחרו מתוך כ-70 כרזות שעוצבו על ידי חברי האיגוד ובשיתוף קבוצת "עיצוב חברתי" בנושאים הקשורים לאירועים הנוראיים של 7 באוקטובר ולמלחמה שבאה לאחריהם, ביניהם פסטיבל נובה, החטופים, מגדר ונשים, מלחמה וגבורה, רוח העם, תקווה ותקומה. היוזמה לקיים את התערוכה קרמה אור וגידים באיגוד כצורך של חברי האיגוד להביע את "הלך הרוח" הלאומי וגם כחלק מהרצון לסייע בהסברה הבינלאומית.

 

מנכ"ל אגודת המעצבים הגרפיים גל זונשיין ציין בפתיחה: "אסור לנו לשכוח לרגע שגם אם הרגשנו שהפסדנו לכמה שעות בבוקר הארור של 7.10, אנחנו מנצחים כל יום, ואין דוגמה טובה מזו מהפעילות היומיומית שעושים בבית החולים המצוין הזה שמארח את התערוכה. לצערי, את החור שנפער לנו בלב, לא ניתן לתקן, אלא בהחזרת כלל החטופים הביתה".

 

"הכרזות מהוות תזכורת לרגשות הקשים שפגשנו כולנו בשבת הנוראית ואשר חלחלו לתודעה היומיומית שלנו", מציין מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ. "חשוב מאוד שלא ניתן לשגרת החירום שבה אנחנו נמצאים להפוך לשגרה ללא תכלית או תפילה לטוב שיבוא. הציפייה לביטחון אישי ולאומי, התקווה לראות את כולם בבית – מי שנחטף ומי שבחזית - כולן באות לידי ביטוי בכרזות התערוכה. הצגת התערוכה במסדרונות המרכז הרפואי היא דרך נוספת שלא לשכוח דבר מאלו".

 

התערוכה מוצגת בכניסה לבניין אשפוז א' בבית החולים ותוצג לאורך כל החודש הקרוב לרווחת המטופלים, העובדים והמבקרים.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד