הדר דף הבית בלי JCI

טקס יום הזיכרון

זוכרים ביחד

 

טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה של המרכז הרפואי הלל יפה עמד השנה בסימן סיפורים אישיים של עובדי בית החולים, שחלקם לא נפקד השנה מסיפורי הלחימה והגבורה ולמרבה הצער, גם השכול

 

15/05/2024

 

עם הישמע הצפירה, התכנסו עובדי המרכז הרפואי הלל יפה יחד עם הנהלת בית החולים, לטקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. בפתיחת הטקס נשא רב בית החולים דובב בינדיגר נשא את תפילת אל מלא רחמים. המנהל האדמיניסטרטיבי רפי קורן שיתף את הנוכחים בסיפור גבורתו של לוחם סיירת הנח"ל ענר אליקים שפירא ז"ל, שהציל את חייהם של שמונה אנשים שברחו מהטבח בפסטיבל נובה ומצאו מחסה במיגונית ליד רעים.

 

ענבר ויצמן, אחות אחראית חדר ניתוח, סיפרה על הכאב הגדול של המחלקה מאז נפילתו של ניצן שסלר ז"ל, בנה של פרח שסלר, אחות חדר ניתוח, בינואר האחרון בדרום רצועת עזה.

 

מנהל המחלקה הטכנית יניב רוסתמי ועובדת אגף משאבי אנוש שולמית לוגסי סיפרו על החוויה האישית שלהם מאז תחילתה של מלחמת "חרבות ברזל", הוא כמפקד במילואים והיא כאם לבן לוחם בסיירת צנחנים.

 

רכזת הרווחה דניאלה עקב הקריאה קטע משירו של נועם חורב "נבואה" ובסיום הטקס עמדו כל הנוכחים לשירת התקווה, הדליקו נרות זיכרון וייחלו לחזרתם הביתה במהרה של החטופים, בריאים ושלמים.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד