הדר דף הבית בלי JCI

הריון קיצי, כנס ממוזג

יותר ממאה נשים הרות ובני זוגן הגיעו לכנס ההריון והלידה המסורתי בהלל יפה. בתכנית היו: הרצאות של אגף האימהות, טיפולי רפלקסולוגיה, ארוחת בוקר קלה ומפנקת ודוכני מציגים
24/06/2012

הטמפרטורה נוסקת למעל ל-26 מעלות והלחות מטפסת ליותר מ- 60%, אבל באודיטוריום של המרכז הרפואי הלל יפה ביום שישי האחרון נהנו למעלה ממאה הריוניות ובני זוגן מארוחת בוקר קלה ומשפע של מידע מהמומחים של אגף האמהות. פינוקים נוספים היו טיפולי רפלקסולוגיה שניתנו על ידי מטפלים מהמרפאה לרפואה משלימה של "הלל יפה", ואפילו ארטיקים שחולקו למשתתפים בצאתם הביתה. דוכני מציגים סיפקו שפע של מידע משלים והאווירה הרגועה השתלבה מצוין עם קרירות המזגן המתבקשת.

 

 

מימין: סילבי אקרמן, מיילדת ומנחת קורסי הכנה ללידה,
וכמה נשים הרות שהשתתפו בכנס
צילום: ציון יחזקאל

 

אבל העיקר, כמו תמיד, היו ההרצאות שהועברו על ידי הצוות המקצועי של "הלל יפה": הרצאה שסקרה את הנעשה במחלקת נשים ויולדות, והועברה על ידי פרופ' מוטי חלק, מנהל המחלקה, הרצאה שניתנה על ידי ד"ר סילבי פולדי – רופאה בכירה במחלקת ילודים ופגים –והרצאה על ההכנה ללידה, שהעבירה המיילדת סילבי אקרמן, האחראית גם על קורסי ההכנה ללידה בבית החולים. בסיום הכנס התקיים דו שיח פתוח של שאלות ותשובות שבמסגרתו יכלו המשתתפות ובני זוגן להעלות כל סוגיה וקושיה בנושא הלידה הקרבה בפני צוות חדר לידה בראשותו של ד"ר חיים דוד.

 

הנשים ההרות נהנות מטיפול רפלקסולוגיה
צילום: ציון יחזקאל 

 

לאתר נשים, יולדות ופריון 

למועדי הסיורים הקרובים בחדרי לידה

 

 

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד