הדר דף הבית בלי JCI

ד"ר יסמין דגן מונתה למנהלת היחידה לכירורגיית שד במערך הכירורגי

ד"ר דגן צמחה והחלה את דרכה הרפואית במרכז הרפואי הלל יפה. מנהל המערך הכירורגי פרופ' בוריס קסל: "ד"ר דגן היא רופאה מצוינת וברוכת כישרונות, שתסייע להמשיך לפתח את השירות לטובת ציבור המטופלות"
9/05/2021

ד"ר יסמין דגן היא בוגרת בית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה, התמחתה בכירורגיה כללית במרכז הרפואי הלל יפה, ובסיום ההתמחות המשיכה לעבוד בבית החולים ככירורגית שד בכירה ושיתפה פעולה בתחום עם המכון לדימות השד, היחידה לאונקולוגיה ועוד.

 

ד"ר דגן, תושבת רעננה, נשואה ואם לשלושה, עברה השתלמויות בארץ ובחו"ל בנושאים מובילים בטיפול כירורגי בסרטן שד, ובמיוחד בשימוש בסונר תוך-ניתוחי וטכניקות של אונקו-פלסטיקה. היא בעלת מינוי אקדמי של מרצה קליני בבית ספר לרפואה של הטכניון, ובמקביל לפעילותה הקלינית, עוסקת תחת מינוי זה בהוראה וחינוך.

 

במסגרת תפקידה, כאמור, פועלת ד"ר דגן לקידום שיתוף הפעולה של כלל היחידות העוסקות בתחום סרטן השד, וכן נמצאת בקשר הדוק עם רופאי הקהילה. עוד מקווה ד"ר דגן כי תמשיך לפעול להטמעת שיטות וטכנולוגיות חדישות בכירורגיה של מחלות השד, ולעסוק בהתאמה אישית של הטיפול הכירורגי, תוך ראיית האדם מאחורי המחלה.

 

 


ד"ר יסמין דגן

 

היחידה לכירורגיית שד במרכז הרפואי הלל יפה מספקת כיום מענה ושירות למטופלות ולמטופלים עם מחלות שד, תוך הפעלת מרפאת סקר ומעקב, מרפאת מענה מהיר, ניתוחי שד תוך דגש על חשיבות התוצאה הקלינית והאסתטית ועוד.

 

מנהל המערך הכירורגי פרופ' בוריס קסל: "ד"ר דגן הצטרפה להלל יפה כבר בהיותה סטאז'רית ו'גדלה' במערך הכירורגי. היא רופאה מצוינת ומרובת כישרונות ואני שמח על מינויה כמנהלת היחידה. בטוחני שתמשיך לפעול ללא לאות לטובת המטופלות והמטופלים שלה, כפי שעשתה עד כה".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד