הדר דף הבית בלי JCI

אח מצטיין

משרד הבריאות העניק אות הצטיינות לאלכס בבט, אח אחראי במחלקה למחלות זיהומיות א' בהלל יפה, על פועלו במאבק נגד הקורונה
7/07/2021

שנת הקורונה העלתה לתודעה הציבורית את עבודתם הקשה והמורכבת של הצוותים הסיעודיים. לילות כימים טיפלו האחים והאחיות במסירות רבה בחולים המאושפזים ולא פעם אירחו להם חברה ותחליף לבני משפחתם, שלא יכלו לבקרם. גם כאשר הגיעו החיסונים המיוחלים לארץ, הצוות הסיעודי הוא זה שהוביל את הליך ההתחסנות ביד רמה.

 

משרד הבריאות בחר להעניק אות הצטיינות ל-40 אחים ואחיות מכל רחבי הארץ על תפקודם ופועלם במאבק נגד הנגיף. אחד הזוכים לאות המכובד הוא אלכס בבט, אח אחראי במחלקה למחלות זיהומיות א' במרכז הרפואי הלל יפה. אלכס, תושב חדרה, נשוי ואב לשניים, אח מוסמך, היה מהראשונים שקיבל על עצמו לעבוד במחלקה למאומתי קורונה, מיד עם פרוץ המגפה. בהמשך מונה לאח אחראי והיה שותף פעיל בהקמת המחלקה, הכוללת בתוכה יחידת טיפול נמרץ קורונה. אלכס קלט והכשיר צוות סיעודי שגובש ממספר מחלקות, תוך התראה קצרה והקפדה על נהלים, מדיניות וחוזרי מנהל.

 

 


זכייה באות הצטיינות. אלכס בבט

 

מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי הלל יפה דינה פיינבלט, שהמליצה על בבט לקבלת האות, ציינה: "שנת הקורונה הייתה מאתגרת ומורכבת כאחד, בפרט לצוותים הסיעודיים שהיו בחזית המאבק. כבר מההתחלה גילה אלכס אחריות ומסירות רבה כאשר הציע עצמו לתפקד כאח במחלקה, לצד החששות והפחדים שליוו את תחילת המגפה. אלכס הוא אח מקצועי, אכפתי, בעל ראייה רוחבית, אשר הצליח להתמודד בגבורה עם הדינאמיות והמשימות המשתנות והמורכבות. הודות ליכולות ניהוליות מצוינות ותקשורת בין-אישית מעולה עם צוות המחלקה, יצר אלכס סביבת עבודה מקבלת ומכילה, וכל זאת תחת תנאי אי-ודאות, לחץ ומשבר. בזכות אישיותו המיוחדת, הצליח לגבש את הצוות ולהעניק טיפול איכותי ומקצועי לחולי הקורונה, ולכן הוא ראוי ביותר לקבל את הפרס".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד