הדר דף הבית בלי JCI

מנכ"ל משרד הבריאות ובכירי המשרד ביקרו בהלל יפה

המנכ"ל פרופ' נחמן אש וצוותו סיירו בבית החולים ושמעו ממנהלי המחלקות והצוותים על העומס והמורכבות שמאפיינים תקופה זו. פרופ' אש ציין כי בכוונתו להוסיף תקנים למחלקות הפנימיות
17/08/2021

מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש ונציגים בכירים ממשרדו, הגיעו הבוקר לביקור במרכז הרפואי הלל יפה. מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ, הציג בפניהם את התפתחות בית החולים בשנים האחרונות, ודיבר על הקשיים עמם מתמודדים הצוותים, בדגש על המחלקות הפנימיות. ד"ר דודקביץ הצביע על העלייה החדה בקצב הגידול של אוכלוסיית האזור, שמצריכה תוספת מחלקות ושירותים רפואיים, כמו גם הגדלה של מספר התקנים בבית החולים.

 

לאחר מכן סיירו פרופ' אש וצוותו, יחד עם הנהלת המרכז הרפואי, ברחבי בית החולים, לרבות במחלקה שבה מאושפזים מאומתי קורונה, במחלקת טיפול נמרץ כללי ובמחלקה פנימית א', שם ראו את העומס הרב המאפיין את המצב בימי שגרה בכלל ובתקופה זו בפרט.

 

פרופ' אש שוחח עם מנהלי.ות המחלקות והאחים.ות האחראים.ות ושמע מהם על הקשיים והמורכבות היומיומית בעבודתם. בשיחה עם מנהלת מחלקה פנימית א' ד"ר מרינלה בקרמן, הציגה האחרונה את העומס החריג המוטל על הצוותים הרפואיים והסיעודיים בתקופה האחרונה, בנוסף לעומס הרב הקיים בימי שגרה, עד לכדי תפוסה של מעל ל-150%. פרופ' אש ציין כי הוא מודע למצוקה הקיימת במחלקות הפנימיות ובכוונתו לחזק ולהוסיף תקנים למחלקות אלו. כמו כן הודה לכולם.ן על העבודה המאומצת, ההתגייסות והנכונות לתת את הטיפול הטוב ביותר למטופלים, על אף הקשיים.

 

בין בכירי משרד הבריאות שלקחו חלק בסיור היו גם מנהלת אגף רפואה ד"ר סיגל ליברנט, רמ"ט מנכ"ל משרד הבריאות ד"ר נעה טריקי, וסגנית האחות הראשית הארצית במשרד הבריאות ד"ר אלזה לבון.

 


בתמונה מימין לשמאל: המנהל האדמיניסטרטיבי של הלל יפה ד"ר אמנון בן משה, מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש, מנכ"ל בית החולים הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ, מנהלת אגף רפואה במשרד הבריאות ד"ר סיגל ליברנט, מנהלת מחלקה פנימית א' ד"ר מרינלה בקרמן, ואחות אחראית המחלקה הגב' ולדה דובינצ'יק

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד