הדר דף הבית בלי JCI

מפגש עם "הילה"

יו"ר קבוצת אדמונד דה רוטשילד הברונית אריאן דה רוטשילד הגיעה להתרשמות אישית מהרופאים המצטיינים שנבחרו לתכנית הילה – תכנית העתודה למנהיגות הרפואית והמחקרית של הלל יפה, שנוסדה בשיתוף עמותת הידידים ונתמכת על ידי קרן אדמונד דה רוטשילד
6/12/2022

הברונית דה רוטשילד היא מי שמובילה היום את משפחת רוטשילד וממשיכה מורשת בת למעלה מ-140 שנה של יצירת חברה ישראלית טובה יותר. היא גם מי שמתווה את חזון הקרן לפילנתרופיה היוצרת השפעה, שתכנית "הילה" של המרכז הרפואי הלל יפה היא חלק ממנה.

 

במהלך המפגש קיימה הברונית דה רוטשילד שיח אישי ובלתי אמצעי עם חבורת הנבחרים של הלל יפה, התעניינה ברקע שלהם, שאיפותיהם ומעורבותם בעשייה בבית החולים.

 

יחד עם הברונית סיירו במרכז הרפואי והתרשמו ממאפייניו המיוחדים גם סגן יו"ר קרן אדמונד דה רוטשילד מר מיקי קליגר, מנהלת הקרן עו"ד טל שגיא פארן, מנהל הפילנתרופיה בקרן מר אלי בוך, ומנהלת תחום המצוינות בקרן הגב’ ורדית גילאור.

 

תכנית הילה היוקרתית הושקה השנה על ידי המרכז הרפואי הלל יפה, בשיתוף עמותת הידידים. קרן אדמונד דה רוטשילד, שתומכת בתכנית, תרמה בעשור האחרון יותר ממיליארד שקלים ליצירת חברה ישראלית צודקת, מלוכדת ומשתפת, ומניעה תהליכים עמוקים של שינוי חברתי במטרה לקדם את המצוינות, הגיוון והמנהיגות באמצעות ההשכלה הגבוהה. בנוסף, בעיצומה של מגפת הקורונה תרמה קרן אדמונד דה רוטשילד תקציב משמעותי להבטחת ציוד מיגון חיוני לצוות בית החולים.

 


הברונית אריאן דה רוטשילד יחד עם חלק מהרופאים והרופאות שנבחרו לתכנית הילה בעת המפגש בהלל יפה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
חיוג מקוצר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד