פיל, ג'ירפה, לוויתן ונמר במחלקת הילדים

החברה לישראל, בשיתוף עם וראייטי ישראל, תרמו כמיליון שקלים למערך הילדים ב"הלל יפה". כאשר הגיעו מנהלים ובכירים מהחברה לישראל ווראייטי לבקר במחלקה, הם גילו מחלקה המעוצבת כפארק חי צבעוני המותאם לילדים
4/01/2011

בעת הסיור במחלקת ילדים

מימין לשמאל: גב' ריקי אריאל, עו"ד אלי גולדשמידט, מר אודי אנגל, ד"ר מאיר אורן, ד"ר עדי קליין
 


פטיו מחלקת הילדים החדשה. צילומים: ציון יחזקאל

 

ביום חמישי החולף, 30.12.2010, ביקרו במחלקת הילדים החדשה של המרכז הרפואי הלל יפה מנהלים ובכירים מטעם החברה לישראל וארגון וראייטי ישראל. הביקור נעשה לאחר סיום פרויקט שנוהל על ידי "מתן - משקיעים בקהילה" ובמסגרתו נתרמו כמיליון שקלים כחלק ממערך הקמת חדרי פעילות ב- 14 בתי חולים ברחבי הארץ, ביניהם המרכז הרפואי הלל יפה.

 

בביקור נכחו מר אודי אנג'ל, נשיא וראייטי ישראל, ובת זוגו ענת, עו"ד אלי גולדשמידט, סמנכ"ל תקשורת ורגולציה בחברה לישראל, הגב' ריקי אריאל, מנכ"ל וראייטי ישראל, נציגי הנהלת המרכז הרפואי הלל יפה בראשות ד"ר מאיר אורן, ונציגי מחלקת הילדים בראשותה של ד"ר עדי קליין. כמו כן הצטרף לסיור האמן והפסל שעיצב את מחלקת הילדים, מר הד שמואלי.

 

במהלך הסיור הסביר ד"ר מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, על הקונספט הייחודי שתוכנן על ידי הד שמואלי עבור כל מערך הילדים, שכולל עיצוב בנושא טבע, חיות ועולם המים, וחובר כולו לעולמם של הילדים, זאת מתוך מחשבה ליצור סביבה נעימה, ידידותית ובלתי מאיימת לילדים המגיעים לקבל טיפול ולבני משפחותיהם – הן במרפאות הילדים, הן בחדר המיון לילדים והן במחלקה עצמה.

 

קשה היה שלא להבחין בהתרשמותם העמוקה והתלהבותם של התורמים מצבעוניותה של המחלקה ומהאלמנטים שנראו כמו לקוחים מהסרט "ספר הג'ונגל" של וולט דיסני, ששולבו בחדרי האשפוז, כיתת הלימוד במחלקה, אביזרי האשפוז ועוד.

 

מר אודי אנג'ל, סיכם את הביקור בשם עמיתיו באומרו: "זו מחלקה שהיא פשוט גן עדן לילדים. כשרק התחיל הפרויקט, לא תיארתי לעצמי כמה מוצלח הוא יהיה בסיומו. נראה כי הושקעה מחשבה רבה בתכנון כל פרט ופרט בעיצוב המחלקה. יש כאן הרגשה של פארק חיות וגן משחקים ולא של תרופות ובית חולים. אנחנו גאים להיות חלק מפרויקט כזה, ושמחים לראות כיצד תרומתנו מסייעת לילדים המאושפזים במחלקה".

 

 

 
הדפס

עוד במה חדש

הלל יפה אונליין צד ילדים
מרפאות ושירותים - ילדים
מלר"ד ילדים
מרכז חינוכי - ילדים
עבור לתוכן העמוד