גיבור עם לב זהב – לא רק בטלוויזיה

כוכב "גאליס", תובל שפיר, ביקר בהפתעה במחלקת הילדים של המרכז הרפואי הלל יפה ושימח מאוד את עדי ברכה בת ה-12, המאושפזת במחלקה ולא יכלה להגיע להופעה
9/02/2015

תובל שפיר, כוכב הסדרה הפופולארית "גאליס", הוכיח עצמו ביום חמישי האחרון כגיבור לא רק מעל מסך הטלוויזיה, אלא גם כבעל לב זהב. זה קרה כשהסכים מיד לפנייה של צוות המרכז הרפואי הלל יפה להגיע לביקור במחלקת הילדים. הסיבה: עידוד רוחה של עדי ברכה, בת 12 מחדרה, ומעריצה מושבעת של תובל, שנבצר ממנה להגיע להופעה של "גאליס" אליה רכשה כרטיס, זאת עקב אשפוזים חוזרים בבית החולים ומצב פיזי מורכב.

 

"עדי מאושפזת בבית החולים זמן רב", מספרות אמה וסבתה. "מצב הרוח שלה היה כל כך ירוד, שהרופאים המטפלים בה, פרופ' משנה יעל קופלמן וד"ר ברוך עובדיה מהמכון הגסטרואנטרולוגי, שאלו אותנו מה יכול לגרום לה לחייך בחזרה". את התשובה ידעה המשפחה להגיד פה אחד: מפגש עם תובל שפיר. "היה לה כרטיס למופע של גאליס", מסבירה סבתה, "אבל היא בדיוק הייתה מאושפזת בבית החולים ולא יכלה ללכת".

 

בבית החולים נענו לאתגר, ויצרו קשר עם תובל בבקשה לבוא ולעודד את רוחה של עדי. "ההיענות של תובל הייתה מיידית", הם מספרים, "והוכיחה כי הוא לא רק גיבור בסדרה ושחקן מוכשר, אלא גם בחור טוב עם לב זהב בחיים האמיתיים".

 

ומצב הרוח של עדי? השתפר פלאים, ובזכות תובל היא אפילו אכלה מעט ושימחה את כל הצוות במחלקת הילדים ואת משפחתה וחבריה.

 

 

 


תובל שפיר ועדי ברכה במחלקת הילדים ב"הלל יפה". צילום: יצחק ברבי

 
הדפס

עוד במה חדש

הלל יפה אונליין צד ילדים
מרפאות ושירותים - ילדים
מלר"ד ילדים
מרכז חינוכי - ילדים
עבור לתוכן העמוד