מנהלת חדשה ליחידה למחלות זיהומיות – ד"ר מיכל שטיין

מינוי חדש במרכז הרפואי הלל יפה – ד"ר מיכל שטיין, מנהלת היחידה למחלות זיהומיות. עם מינויה, התחדש המרכז הרפואי גם במרפאה ייחודית למחלות זיהומיות בילדים
16/02/2015


ד"ר מיכל שטיין
 

במהלך חודש פברואר נכנסה ד"ר מיכל שטיין, מומחית ברפואת ילדים ובמחלות זיהומיות, לתפקיד מנהלת היחידה למחלות זיהומיות במרכז הרפואי הלל יפה.

 

ד"ר שטיין היא בוגרת בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים, והתמחתה ברפואת ילדים בחטיבת הילדים של בית החולים וולפסון בין השנים 1997 ל-2002. בתום ההתמחות שימשה כרופאה בכירה במחלקת לרפואה דחופה בילדים ובהמשך פנתה להתמחות על במחלות זיהומיות. בתום התמחותה זו, ועד למינויה החודש במרכז הרפואי הלל יפה, שימשה ד"ר שטיין כרופאה בכירה וכיועצת למחלות זיהומיות בחטיבת הילדים של בית חולים וולפסון. בין השנים 2007 ל-2011 כיהנה ד"ר שטיין כמזכירה הכללית של החברה הישראלית לרפואת ילדים (חיפ"ק), ומשנת 2013 מכהנת כמזכירת האיגוד למחלות זיהומיות. כמו כן, היא חברה מן המניין בוועדה המייעצת לחיסונים במשרד הבריאות.

 

היחידה למחלות זיהומיות של המרכז הרפואי הלל יפה עוסקת במספר היבטים, ביניהם מתן ייעוצים קליניים למטופלים במסגרת מחלקות האשפוז השונות, פיקוח על מתן נאות של אנטיביוטיקה, מניעת זיהומים צולבים, הוראת מתמחים וסטודנטים, עבודות מחקר  ועוד. היחידה תורחב בקרוב וכוח האדם הרפואי והסיעודי בה יגדל וכן שטחי הפעילות.

 

אחד משטחי פעילות אלו כבר ניכר בשטח: השבוע החלה ד"ר שטיין להפעיל מרפאת ייעוץ לילדים בתחום המחלות הזיהומיות. במרפאה החדשה ניתנים שירותים כגון ייעוץ באשר לזיהומים מולדים, דלקות גרון חוזרות, מחלות חום חוזרות (כולל PFAFA), בירורים באשר לחום מתמשך, ייעוץ במתן חיסונים – באופן שוטף ובנסיבות מיוחדות, טיפול במורסות חוזרות ועוד.

 

המרפאה פועלת כל יום שני בין השעות 9:00 ל-11:00. ההגעה למרפאה היא על ידי פנייה למוקד זימון תורים בטלפון: 04-6304252 וכרוכה בטפסי הפניה של רופא הילדים המטפל בקהילה וכן בטופס התחייבות מהמבטח הרפואי (קופת החולים).

 

 

 
הדפס

עוד במה חדש

הלל יפה אונליין צד ילדים
מרפאות ושירותים - ילדים
מלר"ד ילדים
מרכז חינוכי - ילדים
עבור לתוכן העמוד