מה צפוי לי באשפוז

ברוכים הבאים למחלקת הילדים

 

אנו יודעים ומבינים כי לא בחרתם להתאשפז במחלקתנו, ובכל זאת נעשה כל שביכולתנו להנעים את שהותכם עמנו.

 

אם תתאשפזו, תעברו מהמחלקה לרפואה דחופה, למחלקה. שם יתאימו לכם חדר ובו מיטה וארונית שישמשו אך ורק אתכם במהלך האשפוז. כמו כן, תקבלו מיטה נוספת עבור אחד ההורים, שיישאר אתכם לאורך האשפוז. את החדרים תחלקו עם ילדים אחרים. צוות הסיעוד יתאים את החדר לפי שיקולים רפואיים תוך התחשבות מרבית בצורכיכם, לפי גילכם ומינכם.

 

 

הכניסה למחלקת הילדים

 

בכל יום תיבדקו על ידי הצוות הסיעודי וכן על ידי רופאי המחלקה. הביקור מתחיל כל יום בשעה 09:30 ונמשך כשעה וחצי, ואחריו מתחיל ביקור המלווה ברופא בכיר במחלקה. במהלך הביקור הצוות ישמח לענות על כל שאלה שתעלו.

 

אנו במחלקת ילדים השתדלנו ליצור אווירה נעימה ומתאימה לכל חתך גילאי המאושפזים. במחלקה מרכז לימודי המיועד לכל הגילאים ובו תוכלו ליהנות ממשחקים, חדר יצירה, מחשבים ואינטרנט מהיר. כל זאת בהנחייתן של מורות מטעם משרד החינוך בעלות ניסיון עשיר, שתשמחנה ללוות אתכם במרכז.

  

ילדים המאושפזים לתקופה העולה על 5 ימים יוכלו להיעזר במורות להשלמת החומר הלימודי שהם מחסירים בבית הספר. ילדים שמצבם הרפואי מחייב אותם להישאר במיטותיהם, יוכלו לשאול מחשב נייד ולגלוש באינטרנט האלחוטי המצוי במחלקה. בכל יום פוקדים את מחלקתנו ליצנים ודמויות מצחיקות אשר ינעימו את שהותכם בהופעות והפעלות.

 

במסגרת אשפוזכם ייתכן שתצטרכו לעבור בדיקות שונות. לעתים בדיקות אלה אינן נעימות. צוות המחלקה עושה הכול על מנת להקטין את חוסר הנעימות שבבדיקות.

 

הרגישו נוח לשתף אותנו בחששכם כדי שנוכל לעזור לכם להתמודד ולעבור את אשפוזכם בצורה נעימה. אנו מאחלים לכל הילדים החלמה מהירה וחזרה מהירה הביתה לחיק משפחתם וחבריהם.

 
הדפס
הלל יפה אונליין צד ילדים
מרפאות ושירותים - ילדים
מלר"ד ילדים
מרכז חינוכי - ילדים
עבור לתוכן העמוד