הדר דף הבית בלי JCI

יום האישה 2012

לרגל יום האישה הבינלאומי התכנסו כל נשות המרכז הרפואי הלל יפה יחדיו לארוחת בוקר מפנקת והרצאה של הדוגמנית מעין קרת

 

22/3/2012

 

ביום חמישי האחרון, ולרגל ציון יום האישה הבינלאומי שחל בחודש מרץ, התכנסו נשות המרכז הרפואי הלל יפה למשך מספר שעות, שבמהלכן האזינו להרצאתה של הדוגמנית מעין קרת בנושא "דימוי הגוף", ונהנו מארוחת בוקר מפנקת.  

ההרצאה של מעיין קרת לוותה בהצגת סיפורה האישי על מחלת האנורקסיה שממנה סבלה בימים שבהם הייתה דוגמנית צעירה, והעלתה שאלות רבות בקרב המשתתפות, אשר התעניינו כמה זמן נמשכה המחלה, כיצד התגברה עליה, וכן שאלו מהן דעותיה בסוגיות הרזון והפוטושופ, שממשיכות לשלוט בעולם הדוגמנות.

קרת ענתה בסבלנות על השאלות הרבות בהדגישה כי המסר העיקרי הוא "להיות שלמה עם מי שאת ועם הגוף שלך" – מסר שזכה להסכמה גורפת של הנוכחות באולם.  

מעיין קרת עם צוות הנהלת סיעוד ונשים נוספות
מצוות המרכז הרפואי הלל יפה במהלך יום האישה
צילום: ציון יחזקאל 

 

עם סיום ההרצאה הוזמנו כל נשות המרכז הרפואי לארוחת בוקר מפנקת במיוחד שהכין צוות המטבח של בית החולים וזכו גם למתנה קטנה בצאתן בחזרה למחלקות.

הגב' אסתר כהן, מנהלת הסיעוד של המרכז הרפואי, שאף היא השתתפה ביום, ציינה כי ישנה חשיבות לסוגיה של האמון של כל אישה בעצמה כדי לאפשר לנשים ליצור אפשרויות קידום והעצמה. לעניין זה הצטרפה גם ענת ברעם, הממונה על מעמד האישה ומי שארגנה את היום כולו, וחיזקה את דבריה של הגב' כהן.  

 

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד