הדר דף הבית בלי JCI

ממשיכים בהצטיינות

בעוד חג החנוכה עמד בשיאו, במרכז הרפואי הלל יפה התכנסו עובדים ובני משפחותיהם לחגוג אירוע נוסף, שמח לא פחות – הענקת תעודות הצטיינות לעובדים שעבודתם בלטה בשנה החולפת ובכלל 

 

16/12/2012

 

על דבר אחד הסכימו כל מי שבירכו את הקהל הרב שגדש בשבוע שעבר את אולם הכנסים של המרכז הרפואי הלל יפה בטקס הענקת הפרסים השנתי לעובדים המצטיינים – המשאב האנושי הוא המשאב החשוב ביותר, שאין בלתו. לאור אמרה חשובה זו, חולקו, גם השנה כבשנים עברו, פרסי הצטיינות לעובדים שנבחרו כמי שמצוינותם בולטת לאורך שנים.  

 

הפרסים חולקו לעובדים מכל הסקטורים: רפואה, סיעוד, פרא-רפואה, מינהל ומשק, וכללו גם הענקת פרסי הצטיינות למתנדבים הפועלים בבית החולים.  

 

בין מקבלי הפרסים: רופא מהמחלקה לרפואה דחופה ורופא מהיחידה לאף אוזן גרון, אחיות ממחלקת פגים וממכון הדיאליזה, אנשי מינהל ומשק ממכון הדימות, ממערך הטקסטיל, מהמחלקה הטכנית וממכון הלב, עובד מהמכון לרפואה גרעינית וצוות עובדים של מחלקת השינוע. כאמור, פרסים נוספים חולקו גם למתנדבים מצטיינים במחלקות הלב, הדימות, הנשים והיולדות.  

 

את ארבעת הפרסים הבכירים, פרסי מצוינות מטעם משרד הבריאות ונציבות שירות המדינה, קטפו השנה ארבעה עובדים: פרופ' משנה שמחה מיזל, מנהל היחידה לטיפול נמרץ לב, שקיבל את פרס המנהל המעולה בתחום המקצועי בדרג התיכון; ד"ר נועה ברר ינאי, מנהלת המכון הנפרולוגי, שקיבלה את פרס המנהל המצטיין בתחום המקצועי בדרג התיכון; ד"ר אלכס קנטרובסקי, כירורג בכיר ביחידה לכלי דם, וגב' נירה זוט, אחות אחראית חדר ניתוח, שקיבלו שניהם את פרס העובד המצטיין.  

 

במהלך הטקס, שאורגן על ידי המחלקה למשאבי אנוש, הוזמן כל אחד מהמצטיינים לבמה. ד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי, קרא טרם הענקת התעודה את ההמלצות להענקת הפרס. בפתח דבריו ציין כי גיוס אנשים טובים הוא דבר חשוב ביותר וכי ברור שאנשים מצוינים מושכים אנשים מצוינים, ולכן החשיבות במתן פרסים אלו.  

 

דברים אלו חוזקו על ידי פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, שהדגיש את החשיבות של התמיכה המשפחתית, המהווה גורם משפיע וחיוני לכל עובד ועובד, לצד חשיבותן של המומחיות, היושרה האישית, היושרה המקצועית, המקצועיות והרגישות, שהן הבסיס לעשייה ולמצוינות אישית. המצוינות האישית היא זו המאפשרת את המצוינות הכוללת של המרכז הרפואי הלל יפה. 

פרופ' אורן ציין גם את מאבק האחיות המתקיים בימים אלו וביקש לחזק את ידיהן.

במהלך הטקס בירכו גם ראשי הוועדים השונים, וכן פרופ' משנה שמחה מיזל, שבירך בשם העובדים המצטיינים ודיבר על הרשות והחובה לטפל ולרפא. את דבריו סיים פרופ' מיזל בציטוט המתאים לחנוכה ולמעמד ההצטיינות: "כדי לגרש אפלה גדולה, מספיק אור קטן", וסיכם – "כל אחד מהעובדים בבית החולים חיוני לשם ביצוע עבודת הקודש שהיא הבראת החולים".  

  

להלן הרשימה המלאה של שמות הזוכים בפרסי הצטיינות לשנת 2011:


פרס מנהל מעולה בתחום המקצועי בדרג התיכון 

פרופ' משנה שמחה מיזל – מנהל היחידה לטיפול נמרץ לב 

 

פרס עובד מצטיין בתחום המקצועי בדרג התיכון 

ד"ר נעה ברר ינאי –  מנהלת המכון הנפרולוגי 

 

פרס עובד מצטיין 

ד"ר אלכסנדר קנטרובסקי – כירורג בכיר, היחידה לכירורגיית כלי דם 

נירה זוט – אחות אחראית חדר ניתוח 

 

פרס המשרד 

ד"ר פבל פסצ'יאנסקי – סגן מנהל מח' בכיר, המחלקה לרפואה דחופה

שרית הינדי – מנהלת מערך הטקסטיל

נאדיה קורבי – סגנית אחות אחראית, היחידה לטיפול מיוחד ביילוד (פגייה)  

דורית רדלר חזן – סגנית מזכירת מכון דימות 

טניה רוטשטיין – סגנית אחות אחראית, מכון הדיאליזה

אבי טגיה – אחראי תחום איזוטופים, המכון לרפואה גרעינית  

 

פרס צוות המשרד  

צוות מחלקת שינוע 

האלונקאים: אריה יריב, בן עמי רן, וייסברג בוריס, פריבגה יורי וטרסר יוסי. 

 

קרן מחקרים 

ד"ר אנדרי גוברב – היחידה לכירורגיה של הראש והצוואר

יורי גרישמנובסקי – ראש צוות חדר דוודים, מחלקה טכנית

גיטל גמליאל – מזכירה רפואית, מכון הלב 

 

מתנדבים מצטיינים 

אהרון סיגטי – מכון הלב 

ג'ין סידוויק – מכון הדימות  

ליפשה קרויטרו – מחלקת נשים 

רותי פרס – מחלקת יולדות   

 

צילום: ציון יחזקאל 

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד