הדר דף הבית בלי JCI

יום האחות הבינלאומי

יום האחות הבינלאומי: אחות ויחידה!

 

יום האחות הבינלאומי נחגג במרכז הרפואי הלל יפה נחגג בהצדעה מתוקה ל-771 אחים ואחיות שעושים עבודה מסורה לאורך כל השנה. מנהלת הסיעוד דינה פיינבלט: "יש לנו צוות מנצח, גאה באופן אישי בכל אחד ואחד מהם"

 

12/05/2020

 

הם עומדים מול משפחות ומטופלים יום יום, שעה שעה: מסבירים, חובשים, מנחמים, ובעיקר - מטפלים. 771 אחים ואחיות עובדים במרכז הרפואי הלל יפה, מתוכם 493 בעלי תואר ראשון, 152 בעלי תואר שני וחמישה בעלי תואר שלישי. 12 במאי הוא היום שלהם, יום האחות הבינלאומי, שנחגג השנה, במרכז הרפואי הלל יפה ובכלל, בסימן ההכרזה על שנת 2020 כשנת האחות.

 

למספרים המרשימים האלו תוסיפו גם את הנתון של 452 אחים ואחיות בעלי הכשרה על בסיסית (הכשרה מקצועית לתחום מסוים) וכן כ-50 פרויקטים ומחקרים שונים בתחום האקדמי שנעשו על ידי הצוות הסיעודי בשנה החולפת ועוד סטטיסטיקה מפוארת, ותקבלו צוות מפואר, חכם ומסור שמטפל בכל מי שמגיע לשערי המרכז הרפואי יום יום ומקבל את הטיפול המסור ביותר.

 

"יום האחות הבינלאומי, החל היום, הוא הזדמנות מצוינת להגיד להם פשוט תודה", אומרת מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי הלל יפה דינה פיינבלט, "אבל, מעבר לתודה, זה יום שגורם לי, באופן אישי, לעצור רגע, בתוך כל התקופה המורכבת הזאת שעברנו בגלל נגיף קורונה, להביט בצוותי הסיעוד שלנו ב'הלל יפה' ופשוט להרגיש גאווה. ללא ספק יש לנו צוות מנצח".

 

לרגל היום החגיגי הסתובבה הנהלת הסיעוד, יחד עם ועד הסיעוד, בראשותו של פנינה ביטון, אחות אחראית ביחידה לטיפול נמרץ כללי, ביקרו בכל מחלקה ויחידה וחילקו לצוותי הסיעוד באופן אישי תשורה סמלית ומתוקה בצירוף ברכת הוקרה על העשייה הענפה.

 

את היום המרגש חתמה תמונה קבוצתית של הנהלת המרכז הרפואי הלל יפה עם ועד הסיעוד, ששלחו ברכה לבבית במיוחד לכל האחים והאחיות.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד