הדר דף הבית בלי JCI

הלל יפה: הריון ולידה באווירה חורפית

מזג האוויר החורפי במיוחד לא הרתיע כ- 140 נשים הרות ובני זוגן מלהגיע לכנס הריון ולידה שערך אגף האימהות של המרכז הרפואי הלל יפה. בחוץ התמלאה הכנרת ובפנים הייתה אווירה חמימה. בתכנית האמנותית: סרט סוחט דמעות

 

2/12/2012 

שבוע שעבר, מזג אוויר חורפי במיוחד, אבל באולם הכנסים של המרכז הרפואי הלל יפה 140 נשים הרות ובני זוגן, כאלו שהחליטו שגשם או לא גשם, אין סיבה שלא להתעדכן בכל המידע הנדרש לפני הלידה המיוחלת.

 

בין הפינוקים שהוצעו לזוגות שהיו אמיצים לבוסס בשלוליות ישירות לכנס החמים היו ארוחת בוקר מפנקת, טיפול רפלקסולוגי ממטפלי המרפאה לרפואה משלימה של "הלל יפה", וכן  דוכני מידע בתחום ההיריון והלידה.  

 

במהלך היום נפגשו באות ובאי הכנס עם מומחי אגף האמהות, וזכו לשמוע הרצאות שיסייעו להם לקראת ההורות שבדרך. סרט קצר שהוקרן למשתתפים על הנעשה באגף האמהות גרם לחלק מהנוכחים לדמוע קלות, לאחר שבסרט הוצג סיפורה של אישה שהחלה טיפולי פוריות ב"הלל יפה" וכיום, 10 שנים מאוחר יותר, חובקת בת בריאה ויפהפייה.  

 

את הכנס חתם פאנל מומחים מתחומי המיילדות והיילודים שענה לשאלות השונות שעלו באולם, והזמין את הקהל הרב לבוא ולהתרשם מחדרי הלידה ומהשירותים השונים שמעניקה המחלקה.  

 

 צילום: ציון יחזקאל 

 

למחלקת נשים, יולדות ופריון

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
הלל יפה אונליין צד
בית ספר לסיעוד
נשים ויולדות
ילדים
סרטונים
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד