תת אתר נשים

על היחידה להפריה חוץ-גופית

מי אנחנו?

אנחנו כאן בשביל להגשים לכם את חלום ההורות.

אנו ביחידה מאמינים בשילוב של מקצועיות והקפדה על הפרטים הקטנים, עם יחס חם ומכיל, מתוך הבנה שתהליך הפריה חוץ-גופית הינו טיפול כולל, גופני ורגשי.

היחידה לפריון ולהפריה חוץ-גופית של המרכז הרפואי הלל יפה נוסדה בשנת 1999 כיחידה הנותנת שירות לכל האוכלוסייה ברחבי הארץ הזקוקה לטיפולי פוריות או פריון. היחידה נותנת שירות גם לזוגות עם שני ילדים ועובדת עם כל קופות החולים והביטוחים. כמו כן, היחידה מספקת שירותי פוריות כתיירות מרפא ושירות תרומת ביציות, והייתה הראשונה בארץ לאפשר ביצוע תרומת ביציות חוקית ואנונימית בישראל.

אנו רואים חשיבות עליונה בהתאמת טיפול ייחודי לכל מטופלת ומטופלת, ומציעים את מגוון השירותים, השיטות והטיפולים המתקדמים בתחום הפוריות והפריון הקיימים בארץ ובעולם. הבירור מתחיל בבדיקת הסיבות לאי-פריון, וממשיך לטיפולי פוריות הכוללים השבחת זרע והזרעתו, טיפולי הפריה חוץ-גופית בסיוע הורמונים, במחזור טבעי ו/או על ידי הבשלת ביצית בתנאי מעבדה. 

 

 

ביחידה מיושמות השיטות המתקדמות בעולם, בהן הבשלת ביצית חוץ-גופית (IVM), תרומת ביצית על פי חוק תרומת הביציות בישראל, גידול עוברים באמבריוסקופ (אינקובטור מתקדם המצלם כל שלב בגידול והתחזקות העובר), שימוש בפרוטוקולים עם חשיפה מינימלית להורמונים, מיקרומניפולציה, ויטריפיקציה, ניתוחי אשכים בגברים ללא זרע, הקפאת ביציות וביציות מופרות, וטיפול בעזרת פונדקאות.

צוות היחידה הינו רב-מקצועי ועתיר ניסיון וכולל רופאים, אחיות, אנשי מעבדה, פסיכולוגיות ומזכירות.

היחידה מוכרת להתמחות ולהתמחות-על מטעם הפקולטה לרפואה בטכניון בחיפה ואנשיה משמשים מרצים וחונכים לדור הבא של רפואת הפריון בישראל.

ביחידה ניתן לקבל ליווי של פסיכולוגיות מומחיות בליווי זוגות עם בעיות פוריות.

צוותנו ערוך לסייע לכם בכל דרך אליה תפנו, תוך דגש על מקצועיות, אורך רוח, שירותיות ורצון להגשים לכם את חלום ההורות.  

 

 
אמבריוסקופ בפעולה

 

לפרטים:
משרד קבלה, טלפון: 04-7744750, 04-7744882, 04-7748498
פקס: 04-7744842
דוא"ל: [email protected]

שעות קבלה:
כל יום בין השעות 7:00-15:00
בימי שישי בין השעות 8:00-12:00
בשעות בהן היחידה סגורה ניתן לפנות למיון נשים.

 

  היחידה לפוריות והפרייה חוץ-גופית - עלון מידע
 
הדפס
נשים - הפריה חוץ גופית
נשים - לידה טבעית
נשים - מרפאות חוץ
נשים - רצפת אגן
נשים - מעבדת מחקר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד