נשים יולדות ופריון

מרפאות נשים

 

מרפאות הנשים של המרכז הרפואי הלל יפה מופעלות על ידי מומחי מחלקת נשים ויולדות ומספקות שירותים במגוון נושאים גינקולוגיים.

 

ההגעה לכל אחת מהמרפאות היא על ידי פנייה לזימון תורים במרפאת נשים של בית החולים, טלפון: 04-7744252. ההגעה למרפאה דורשת מכתב הפניה של הרופא המטפל וכן טופס התחייבות של המבטח הרפואי (קופת החולים).

 

 

המרפאות/ השירותים

 

מרפאת אורוגינקולוגיה ורצפת האגן

המרפאה פועלת במסגרת היחידה לאורוגינקולוגיה ורצפת האגן. המרפאה נותנת מענה רחב, כולל טיפולים תרופתיים ושיטות ניתוח חדשניות, למגוון בעיות הקשורות במבנה ובתפקוד מערכת השתן התחתונה, הנרתיק, אברי הרבייה וקצה מערכת העיכול (הרקטום ופי הטבעת).

למידע נוסף לחצי כאן

 

 

מרפאת צוואר הרחם

המרפאה עוסקת במניעה ובאבחון מוקדם של סרטן צוואר הרחם, סרטן הפות והנרתיק. במסגרת המרפאה נעשות בדיקות קולפוסקופיה, וולוסקופיה ווגינוסקופיה.
למידע נוסף לחצי כאן

 

 

מרפאת מעקב גינקו-אונקולוגית

מרפאת מעקב המופעלת על ידי היחידה לגינקו-אונקולוגיה עבור נשים שאובחנו עם ממצאים המחשידים לטרום-ממאירות או ממאירות של אברי הרבייה.
למידע נוסף לחצי כאן

 

 

המרכז לאנדומטריוזיס וכאב אגן כרוני

המרכז מייעץ ועורך אבחונים לנשים הסובלות מאנדומטריוזיס וכאבי אגן כרוניים ומציע טיפול המותאם אישית למצבה על האישה. הטיפול עשוי להיות תרופתי, ניתוחי או משולב.

למידע נוסף לחצי כאן 

 

 

מרפאת פרינאום וסוגרים

במרפאה מתבצעות הערכות לנשים הסובלות מהפרעות בשליטה בצואה ובגזים, בין אם בעקבות נזק מיילדותי ובין אם מסיבות אחרות. בהתאם להערכה, נקבעת תוכנית טיפול פרטנית על ידי צוות רב-מקצועי.

למידע נוסף לחצי כאן 

 

המרכז לטיפול בנפגעי ובנפגעות תקיפה מינית (הלנ"ה)
המרכז הוקם כדי לתת את המענה הטוב ביותר באופן מכבד, מהיר ומקצועי, לפניות של נשים, גברים, נוער, ילדות וילדים שעברו תקיפה מינית.
למידע נוסף לחצי כאן 

 

מרפאת ייעוץ אונקו-גנטי

המרפאה מאפשרת מתן אבחון, ובהתאם מעקב וטיפול בתסמונות סרטן אישי או משפחתי בהתאם למאפיינים גנטיים. היא נותנת שירות לנשים חולות סרטן מסוגים שונים ובמקרים מסוימים ניתן ייעוץ לבירור משפחתי לסביבתה הקרובה של האישה.

למידע נוסף לחצי כאן

נשים - הפריה חוץ גופית
נשים - לידה טבעית
נשים - מרפאות חוץ
נשים - רצפת אגן
נשים - מעבדת מחקר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד