תת אתר נשים

חדרי הלידה שלנו

לחצו כאן לסיור וירטואלי בחדר לידה

בחדרי הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה פועל צוות מקצועי ומיומן העומד לרשות היולדת ומלוויה 24 שעות ביממה. מטרתנו היא להעניק ליולדת חווית לידה נוחה ורגועה,המשולבת במקצועיות ללא פשרות,באווירה ביתית ומשרת ביטחון.

היולדות שלנו מגיעות מחדרה והסביבה, אך גם מאזורים רחוקים יותר ברחבי הארץ. בכל שנה נולדים בחדרי הלידה שלנו למעלה מ-4,000 תינוקות והמספר עולה בהתמדה משנה לשנה.

צוות המחלקה מונה כ-29 רופאים מומחים, 17 מתמחים וכ-40 מיילדות מוסמכות, ופועל על פי סטנדרטים ופרוטוקולים עולמיים וארציים, באחידות מרבית. רופאי המחלקה הינם מומחים הנמנים עם סגל הפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה. האחיות המיילדות מוסמכות בתחומן ובוגרות קורסים שונים, ביניהם קורסים ללידה טבעית, קורסי הנקה ועוד. 


חדרי לידה פרטיים, נעימים ומאובזרים

במחלקתנו שמונה חדרי לידה פרטיים ונעימים המאובזרים במיטב הציוד המודרני. כל חדר מכיל מיטת לידה אלקטרונית משוכללת, הניתנת לכיוון על פי נוחיותה ורצונה של היולדת. בחדרים ציוד אלקטרוני מתקדם מסוגו לניטור האם והילוד:            

  • מוניטור קרדיאלי ונשימתי עבור היולדת,המסוגל בו בעת למדוד את הדופק, לחץ הדם, מידת ריוויון החמצן ואק"ג.
  • משאבת נפח חשמלית, דרכה ניתן לתת ריכוזי תרופות קבועות במתן תוך-ורידי.
  • מזרק אפידורל אלקטרוני, המאפשר שינוי ריכוז הזרקת חומר ההרדמה על פי הצורך לאורך כל הלידה. בנוסף, המזרק מאפשר ליולדת לתת תוספת מינון באופן עצמאי אם היא עדיין כאובה.
  • מכשירי אולטרה-סאונד בטני ווגינאלי, הכוללים מצלמות ואפשרות לבדיקת זרימות דם ומאפשרים אבחון מידי בחדר הלידה.
  • מוניטור עוברי אלקטרוני חדיש בכל חדר, בעל יכולת רישום חיצוני ו/או פנימי, המחובר למחשב מרכזי הנמצא בתחנת האחות.
  • מוניטור עוברי אלחוטי המאפשר ליולדת להתהלך כאשר היא מחוברת אליו.
  • מכשיר חימום עילי לילודים, לוויסות חום הגוף לאחר הלידה
  • ועוד  


                                                       חדר לידה

 

מגוון שיטות לידה ומיטב הפינוקים

שיטת הלידה נקבעת על ידי היולדת בשיתוף מלא עם הצוות המטפל ובפיקוח רפואי צמוד. אנו מציעים מגוון שיטות לידה: לידה טבעית, לידה בליווי רפואה משלימה, לידה קונבנציונאלית ולידת טיפול נמרץ לנשים בסיכון.

במהלך הלידה נעשה שימוש בשיטות שונות להקלה על הכאב על פי רצון היולדת: שיטות טבעיות, שיטות המשלבות את הרפואה המשלימה וכן באמצעות סוגים שונים של משככי כאבים תרופתיים, ופינוקים הניתנים בעזרת צוות המיילדות המיומן ובסיוע בן הזוג,ביניהם: שימוש בכדור פיזיו להקלה על הכאב, עיסוי רפלקסולוגי וטיפולי שיאצו בעזרת שמנים ארומטיים על ידי צוות המיילדות שלנו ובסיוע בן הזוג או המלווה ועוד.            

המחלקה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם רופאי הקהילה, מרפאות קופות החולים וטיפות החלב, ומידע רפואי על אודות היולדת עובר אלינו, על פי הצורך.

צוות המחלקה ישמח ללוות אותך בכל תהליך הלידה וליצור עבורך חווית לידה באווירה ביתית ובטוחה.

לקורסי האונליין שלנו >>

 

  תוכנית לידה אישית - עזרי לנו להכיר אותך >>
 
הדפס
נשים - הפריה חוץ גופית
נשים - לידה טבעית
נשים - מרפאות חוץ
נשים - רצפת אגן
נשים - מעבדת מחקר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד